Přejít na obsah

Kola 15" Speedline


luke.bean

Doporučené příspěvky

Nemate nekdo kola speedline 15" z oktavie wrc jak jezdili na sotoline? Jsou to tyhle: http://skoda.panda.cz/foto.php3?id=8&idr=9...rt/owrc0207.jpg

Chtel bych se zeptat jestli jste upravovali zalis(ET) nebo ne a popripade o kolik. Jinak kdyz nekdo bude mit doma nejakou forku civilni oktavky s temahle kolama,tak ji sem muze hodit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím kolik mají zális,serio mají tuším ET35 ale nejsem si jistý,muselbys změřit někde origo hlíny od ráfku na střed ale kdo to dělá netuším,většinou bývají napsané fiŕmy které se zabývají úpravami a tuningem vůbec v časopise autosport&tuning tam je těch firem hafo mohl by ti někdo pomoci,ale vittorio má recht,pokud si sjeli na soutěži můžou být hin,říkal jeden pán v pneusrvisu že na zadek max.70g závaží a na přední max.50g ale nevím.A kde si je sehnal a za kolik?

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud je to z wrc tak to se dalo čekat takže luke.bean to budou muset lemy ven si myslím měl si spíš shánět z F2 ty měli seriové ramena tzn.nemusel bys nic opravovat,ale napiš kde jsi je shnal a za kolik?Jo,jinak z wrc bych tam fakt nedával teda pokud si nesjeli jako nové jen nějaký sprint!Ale uvidíš na vyvažovačce bez gum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze koupil jsem to od chlapka kterej jezdi vrchy a ty rafky jsou absolutne netknuty,jen maji malinkaty oderky,nebojte,nedal bych si na auto nejaky osmicky. Jinak porizovaci cena jednoho noveho rafku byla 20 000 Kc ! Jinak mam seriovej podvozek a ani se nejak nebojim ze by mi to drhnulo a nechastam se davat nizsi ;)

Jinak jestli by mel nekdo zajem,tak mi nejaky Speedliny nabizel nejakej chlapek pres Sbazar.cz , ale nic o nich nevi,jen ze jsou to 15ky a pasuji na oktavku,prodava to jeho tchan..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
v bolce to ma jeden clovek na octe a nesere se s tim. proste to tam dal a hotovo. jenom te upozornim, ze pokud to bylo uz jezdeny v rallye tak nikdy neis na jako u stranu budu hazet. co sem videl kola z motorsposrtu tak bych je v zivote na uato nedal ;)

sorry ale pořád lepší než nějaký tuňácký sračky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ty kola nejsou o krase,ale o funkci.. a jakoz skalni priznivci skody motorsportu jsme si je sehnali a dali na auto. A vkus asi moc nemas,kdyz by se ti libili na skode 100.

Jde o to,ze tyhle kola budu mit klidne do konce zivota a nikdy se jim nic nestane. JEDNOU jsem jezdil chvili na felde alessia ( na snizenym-ne tvrdym podozku ) a kdyz jmse je sundal,byli z nich 8mi uhelniky. Pak jmse mel jeste na zimaky nejaky alu origo z renaulta a taky neobstaly.. Od ty doby jsme nemel na aute snad nic jinyho nez SPEEDLINE nebo Compomotive..

Editováno: , autor: luke.bean
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ty kola nejsou o krase,ale o funkci.. a jakoz skalni priznivci skody motorsportu jsme si je sehnali a dali na auto. A vkus asi moc nemas,kdyz by se ti libili na skode 100.

Jde o to,ze tyhle kola budu mit klidne do konce zivota a nikdy se jim nic nestane. JEDNOU jsem jezdil chvili na felde alessia ( na snizenym-ne tvrdym podozku ) a kdyz jmse je sundal,byli z nich 8mi uhelniky. Pak jmse mel jeste na zimaky nejaky alu origo z renaulta a taky neobstaly.. Od ty doby jsme nemel na aute snad nic jinyho nez SPEEDLINE nebo Compomotive..

Ja dávám prostě na vzhled a neříkám že sou hnusný,ale na ty octě vypadaj jak vypadaj,promě prostě špatný.Moje kola dostaly taky už pár ran a nic,zato kámoš vymet díru a konec,je to jen o kvalitě.A kdybych chtěl jezdit rally tak si tam dám plecháče a můžu je mít taky třeba až do konce života. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ty kola nejsou o krase,ale o funkci.. a jakoz skalni priznivci  skody motorsportu jsme si je sehnali a dali na auto. A vkus asi moc nemas,kdyz by se ti libili na skode 100.

Jde o to,ze tyhle kola budu mit klidne do konce zivota a nikdy se jim nic nestane. JEDNOU jsem jezdil chvili na felde alessia ( na snizenym-ne tvrdym podozku ) a kdyz jmse je sundal,byli z nich 8mi uhelniky. Pak jmse mel jeste na zimaky nejaky alu origo z renaulta a taky neobstaly.. Od ty doby jsme nemel na aute snad nic jinyho nez SPEEDLINE nebo Compomotive..

Ja dávám prostě na vzhled a neříkám že sou hnusný,ale na ty octě vypadaj jak vypadaj,promě prostě špatný.Moje kola dostaly taky už pár ran a nic,zato kámoš vymet díru a konec,je to jen o kvalitě.A kdybych chtěl jezdit rally tak si tam dám plecháče a můžu je mít taky třeba až do konce života. :p

no tak to bys na těch plecháčích dojel daleko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

soutěžák z toho kolama neudělá,ale na druhou stranu má něco co jiný ne?a o tom je tuning bohužel!jinak 5paprskáče má každý,někdo má pěkný někdo škaredý ale líbí se to majitelům tak jaká pak kritika,ohodnot a dál nekomentuj!

Hodnotim, kritizuju, pac se mi to nelibi, a zbytek nech s dovolenim na me :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...