Přejít na obsah

Navi A nebo C


Aidolon

Doporučené příspěvky

Zdarec chalani, tak mi zbyly nějaký chechtáky a rozhodl jsem se je narvat do autí. Na řadě je i navigace. Chci origo, jen jsem trochu zmaten z těch různých typů A, nebo C atd... Už jsem zjistil, že nějaká umí česky, nějkterá bet dodatečného bazmechtu nejde s maxikem atd... Mohl by to někdo rozseknout a řádně mi to vysvětlit, ať vim co mám shánět? Moje OC - 2003. Vim že nepřehrává CD, takže měnič (ten už je doma), pak potřebuju kabeláž, anténu a chci aby to fachalo i na maxiku. Prosim poraďte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som tiez zhanal informacie o navigaciach ale bolo mi povedane ze mam zhanat B,C.A funguje s Maxikom bez TMC boxu.

Hladal som nejake informacie na foru a nic som nenasiel tak by bolo dobre si to vyjasnit v jednom vlakne.

TMC box umoznuje dynamicku navigaciu?!Potom A neprepojis s TMC boxom? :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som tiez zhanal informacie o navigaciach ale bolo mi povedane ze mam zhanat B,C.A funguje s Maxikom bez TMC boxu.

Hladal som nejake informacie na foru a nic som nenasiel tak by bolo dobre si to vyjasnit v jednom vlakne.

TMC box umoznuje dynamicku navigaciu?!Potom A neprepojis s TMC boxom? :blbec:

no údajně to tady už cosby někde popsal, ale fakt jsem poctivě hledal a nic jsem bohužel nenašel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...