Přejít na obsah

Ukostření zesilovače


Host Bobik

Doporučené příspěvky

nemusíš mu to připomínat...

navíc pro drsného a fakt jako hustýho tunera jako třeba bobík prostě práce na autě nekončí ani plánovaným prodejem jestli mi teda jako rozumíte...

ne ted vážně a ne jako někdo kdo si neumí nasadit kšiltovku rovně...

jestli můžu mluvit za bobíka tak nikdy neřekl že přestane na autě pracovat... a todle jsou věci co jdou normálně z auta vyndat a zase je dát do jiného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurna chlapi ma neštvite...začina mi to behať hlavou že by som aj ja dal nejaky ten zosik k Hertzom...

ne nechcem...netreba...ale zas hluchnem a bude raz treba viac dB...hm...ee :band:dj:

Kamo nikto ta vobec neprehovara, ale ver tomu, ze by ten zvuk bol 10 krat lepsi :smich::smich::smich:

Veru veru mal by si porozmyslat lollol;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekna praca :)

Na zosik ma pripojenu len tu bednu?Ja rozmyslam tiez nad niecim takym.Ale GIMBEAM resp. KASKO mi hovoril ze ked mal SYMPHONY z Fabie tak mu nesiel zosik.A mne sa tiez nechce menit symphony.....este nevymysleli take co by komunikovalo s MAXIDOTOM :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...