Přejít na obsah

Ukostření zesilovače


Host Bobik

Doporučené příspěvky

pekna praca :)

Na zosik ma pripojenu len tu bednu?Ja rozmyslam tiez nad niecim takym.Ale GIMBEAM resp. KASKO mi hovoril ze ked mal SYMPHONY z Fabie tak mu nesiel zosik.A mne sa tiez nechce menit symphony.....este nevymysleli take co by komunikovalo s MAXIDOTOM :p

Jen trošku popravím MAKOVa.

Pokud jsem měl Symphony z Fábky, tak se mi rádio strašně přehřívalo a vyhazovalo mi to horké CD. :disgust: Všechno jsem vyzkoušel, odzkoušel v jiných autech a tam nic (v jiných autech bylo rádio připojeno jen na reproduktory) Pak jsem rádio vrátil z5 do mého auta, napojil na rádio zesík a po přehrátí cca půlky CD zase chyba. :( :( :(

Nic jinýho mi nezbylo, než rádio z Fábie nahradit rádiem ze Superba. A vše funguje jak má :p:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobík bude až zítra... (možná tedy dnes večer..) takže si dovolim o5 odpovědět za něj...

Bedna je přidělaná pouze tím že je vyřízlá guma a ta tu bednu údajně udrží... auto nezrychluje tak aby ulítla dozádu a při brždění se opře o sedadla... a v zatáčkách to prý stačí...

Zesilovač je 4-kanál a je zmůstkovaný a nastavený jako na 3-kanál s tim že ti 2 kanály co jsou pro zadní repro jsou odpojeny... takže zesik zásobuje pouze bednu... později přibudou na plato repráky...

jak je to se zapojením a přehříváním rádia a zesilovače a cd mechaniky u symphony fakt netušim... nevivim jediný důvod proč by se mělo rádio přehřívat když je na něj zapojenej zesilovač... pokud je to uděláno dobře tak jak má... respektive tak jak jsme to udělali my...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co dodat, fotečky pěkný..... ani nevím, že jsem pózoval na tolika momentkách :unsure:

na spoustu otázek tu za mě odpověděl Lewis ;)

zesík zatím honí jen kostku, ale do 14 dnů se osadí MacAudiem i zadní plato :band

už teď to pěkně tucá, ale opravdu komicky se rozdrnčely 5. dveře - stěrač, zámek a plast.... na tom se bude muset zapracovat <_<

montáž se nesla v poklidném tempu a trvala přibližně tři hodinky...

Samolitr, že děkuji Lewisovi a Fílovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no s těma MacAudio bych to bral s rezervou.Snad jen MacAudio Super Audio 16.2 jako komponentní do plata protože basy už máš :disgust: a za tuto cenu jsou i lepší repra.JBL, Infinity, Rainbow, Hertz........... :palec2: A co předek?

P.S. .....jak se ti vrtalo do toho plechu ;) já na tom vždy polámu nějaký vrták....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vrták jsem nezlomil, ale bylo to pěkně na piču, znova bych to nedělal

repro do plata osvětlí pan Lewis, co je to zač - v platě budou 2x repro a 2x vejška :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no projel tam v pohodě...

Bobík na to má školu a pozoroval jsem ho a vrtal přesně tak jak se má... vysoké otáčky a malý tlak... přesně tak aby se netupil nástroj... a projel tam za chvilku... vrtal to na 2x protože vzal malej vrták a šrouby tam nechtěli vlízt... zřejmě to asi bude pěkně tvrdá co v těch sedadlech je...

já si to zopakuji ve čtvrtek kdy budu montovat to samé kamarádovi do ibizi...

(no tubu dexon a plato plné repráků... za odměnu dostanu já čisté plato a budu tam moc dát jiné...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Jirko jedním slovem NÁDHERA.... nejen, že je to krásný, ale taky to super hraje... a to "jen" dva dny práce.... tiše závidím :)-_-

dneska jsem moc nepředvedl... přestalo hrát při couvání z garáže... problém s remem... 5x rozebranej celej kufr a 2x radio a nepřišel jsem na to... ale odpozoroval jsem že nejde žádnej proud z radia... takže asi zítra přepojuji přímo na spínačku a kašlu na rem z radia... zhruba v poledne se mi to povedlo rozchodit a hrálo to zbytek dne ale nepochopil jsem kde je závada... mě todle prostě hlava nebere... pujde to na spínačku a basta... aby mi to někde v nevhodné chvilce vypadlo... někde při prezentaci auta nebo tak to bych se zbláznil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak je mi jasné že toto pujde pryč ale lidi rychle sem předvedu bobíka v akci...

bobík1

bobík2

bobík3

bobík4

č1 - svačinka - v sobotu bylo celý den co dělat

č2 - v pátek večer jsem jel hned z práce - tak jsem jen decentně pomáhal a pak se vyrazilo k Václaváku do báááru

č3 - ukazuju Jirkovi, aby sundal ten neon

č4 - konečně se zapojujou moje repráčky v platě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...