Přejít na obsah

Ukostření zesilovače


Host Bobik

Doporučené příspěvky

Tak jsme to dneska počítali s klukama a na 2 moje zesilovače by mi stačila 1x35mm2 ale prej tam dáme 1x50mm2 aby až budu měnit zesilovače nemusel tahat nový kabely... jenže mě ty kabely výjdou na 3000,- a ještě terminály a oka a pojistky a jsem na 5 jen za kabely a příslušenství...

víš jak to je: za málo peněz málo muziky :t pak sem dej foto až to bude :band

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme to dneska počítali s klukama a na 2 moje zesilovače by mi stačila 1x35mm2 ale prej tam dáme 1x50mm2 aby až budu měnit zesilovače nemusel tahat nový kabely... jenže mě ty kabely výjdou na 3000,- a ještě terminály a oka a pojistky a jsem na 5 jen za kabely a příslušenství...

víš jak to je: za málo peněz málo muziky :t pak sem dej foto až to bude :band

Jasný že sem potom něco hodim...

Já jsem chtěl sadu od Carpoweru kde je kabel 20mm2 a ke každému zesiku... čili 2x ale bylo mi řečeno že na dětský sady jsem velkej... a at přestanu vymýšlet pikačoviny... tak nevim... jsou na mě pěkně hnusní...

nicméně ambice na hifi soutěže tu jsou takže mi asi nic moc jiného nezbývá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kapacitor má bobík v plánu...

už po něm pokukoval... všechno bude ale asi až časem... má tam pro vás pár fotek... a potom budou asi i fotky z montáže...

jinak s pojistkou se počítá... a jak jsem koukal na zapojení tvého kapu... určitě to máš správně??? mám dojem že se totiž zapojuje jinak... aspon ten můj... já mám plus přímo do zesiku a paralelně na něj mám zapojenej cap a ten se kostří do země... (jo vlastně ty to máš taky paralelně taky... blbnu. dobrý nevšímat si...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm zajímavé zajímalo by mě jak hraje ten reprák v tom platu oproti basreflexové bedně? počítám baj oko stejné parametry +,-

jo a jedna technická? :band jak upevňujete box v kufru? aby v zatáčce nevyletěl bokem auta? nějakej patent najde se? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm zajímavé zajímalo by mě jak hraje ten reprák v tom platu oproti basreflexové bedně? počítám baj oko stejné parametry +,-

jo a jedna technická? :band jak upevňujete box v kufru? aby v zatáčce nevyletěl bokem auta? nějakej patent najde se? :unsure:

Hoj,

V tom plate mi to uplne postacuje. Neviem porovnat - basreflex bednu totizto nemam, takze rozdiel NEZNAM :D

Vsekto ma svoje plusy a minusy tomu ver kamo -_- Zalezi od strasne vela okolnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můj tip jak připevnit bednu je, že na spodní stranu se umístí suchý zip. Jinak i bez sucheho zipu to drží dobře, ale jistota je jistota. A při demontáži a montáži žádné problémy, pouze vyndáš, odpojíš a pak vložíš, zapojíš a hraješ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můj tip jak připevnit bednu je, že na spodní stranu se umístí suchý zip. Jinak i bez sucheho zipu to drží dobře, ale jistota je jistota. A při demontáži a montáži žádné problémy, pouze vyndáš, odpojíš a pak vložíš, zapojíš a hraješ :)

zajímavý nápad -_-

ale bednu mít hozenou v kufru jen tak to se mi nezdá jeden ručák na sněhu a naděká v kufru pěknou paseku B) musím na něco přijít :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a je to tady, kdo si chce rejpnout, že moderátor neumí hledat, tak prosím....

Použij funkci "hledat" lol

pane, jste opravdu nejarogantnější lol

makov: @---> Bobík :dj:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak se to komplikuje... mám totiž nějakou chřipku tak nevim jak budu schopnej v sobotu něco vyvést...

nééééééééé :( , ale ty se uzdravíš, že jo :) už teď je ti lépe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak se to komplikuje... mám totiž nějakou chřipku tak nevim jak budu schopnej v sobotu něco vyvést...

nééééééééé :( , ale ty se uzdravíš, že jo :) už teď je ti lépe ;)

no mě uplně nejhůř není ale dneska to byl docela vopruz... jsem zvědavej jak mi bude zítra... Nat to měla 3 dny... respektive ted to má třetí a zítra jde do práce... maximálně budeš dělat sám a já na tebe budu dohlížet zda to děláš správně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jak jsem ti říkal, prostě na 2-3 dny, záleží na organismu..... no rád bych to měl zapojený, dost toho budeme dělat společně, ale pak vyladit a konečný zapojení bude jen a pouze na tobě :)

no uvidíme v pátek večer :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vyladění je otázkou chvilky... pro normálního posluchače je to hned hotový... mi co trpíme hudebním hluchem je to hned hotové... pro náročnější posluchače je to horší...

ale stejně na radiu je jenom jednoduchej ekvalizér... žádný kmitočty tam nepujdou nastavit tak o co jde... nastaví se hlasitost a potom uřízneme kmitočet na vyhýbce a je to... to by jsi zvládl sám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...