Přejít na obsah

Montáž zástěrek


Beďule

Doporučené příspěvky

zadne v podblatniku demontuj 3 skrutky a jednu od spodu plastoveho naraznika

potom povytiahnes ten vnutorny podblatnik nasunies tam zasterku zatlacis naspet podblatnik a zaskrutkujes to iste na predu , nic sa toho neboj otvory na skrutky ta nepustia zaklad je dat tu zasterku pod ten podblatnik a nasunut do drazky zasterky , dat na to ten podblatnik a skrutky , je to jednoduche nemas co pokazit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím.

Potřeboval bych poradit s demontáží předních zástěrek. Dole jsou na šroubech, ale horní část ce přichycená takovou plechovou sponou, a o tu mi jde. Když jsem ji tam před časem dával, tak jsem ji musel kleštěma narvat do takového plastového L profilu a to celé dohromady přichytilo zástěrku k blatníku.

Uz jste to někdy někdo rozdělával? Jak na to, aby se to dalo znovu použít? Mám totiž dojem, že pokud se mi vůbec podaří ten plíšek z toho plastu vyrvat (bylo to takový nějaký zubatý) tak už to asi nepůjde znovu zacvaknout do sebe aby to dobře drželo... :unsure:

Máte s tím někdo zkušenost?

Editováno: , autor: Boban
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
v pohode ji vytahni prvne si tu sponku trochu zapac sroubovakem, aby se trochu vytahla a pak ji vytahni kombinacka..nic se tomu nestane...drzi to furt festovne i po nekolikatem sundani nandani

Dik za info. ;) Zkusím to co nevidět. Mám tam drobnej škrábanec kterej potřebuju rozleštit a zástěrka mi překáží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Jen tak pro zajímavost a pro všechny další, sem si objednal zástěrky na fabiu I, přední v pohodě namontoval (akorát upozorňuji, že pokud máte ty s tím háčkem nahoře, že plast který je nachystaný pro přichycení se musí ohnout a zakrytovat tou krytkou). Ale zadní sem měl problém - mám kombika a poslali mi zástěrky na krátkou fabii.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych je tam nedaval. Vypada to lepsi. Na leto jsem je sundal, s tim, ze je na zimu nandam. Uz k tomu ale nedoslo :). Jestli ma nekdo zajem, mam k disposici predni i zadni na kombika.

Já bych bral ty přední, jestli je Tvoje nabídka stále aktuální, tak pisni PM.

Těch 50 kg sněhu co si vždycky přivezu domu mě dělá docela neplechu v garáži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...