Přejít na obsah

Noťas


TomasB

Doporučené příspěvky

Notas

mám tento cca měsíc a zatím spokojenost

Tuhle značku vidím prvně. Hlavně nechci nějakou sračku, tady finančně omezenej nejsem, teda pokud to nebude nějakej cenovej extrém. Hlavně spolehlivé.

IBM - Lenovo

Jsou paradni! Perfektni pripojitelnost, baterka takrka nesmrtelna. Ja sam mam t40 a musim rict, ze je to parada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Notas

mám tento cca měsíc a zatím spokojenost

Tuhle značku vidím prvně. Hlavně nechci nějakou sračku, tady finančně omezenej nejsem, teda pokud to nebude nějakej cenovej extrém. Hlavně spolehlivé.

IBM - Lenovo

Jsou paradni! Perfektni pripojitelnost, baterka takrka nesmrtelna. Ja sam mam t40 a musim rict, ze je to parada

:palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přidám do mlýna, koupil jsem do firmy 2x ACER. Záruku 12 měsíců neřeším, jsem človíček z čech a umím si poradit. když se ti ten noťas posere během 2. roku, kdy už jako firma nemáš záruku, tak ho prostě "prodáš" soukromý osobě a ta má ze zákona záruku 2 roky... Takže záruku u ACERA neřešte lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...