Přejít na obsah

Klimatizace dodělání/předělání


veisen

Doporučené příspěvky

kabeláž, práce, naplnění do 4 t.

Omlouvám se, ještě jeden dotaz, je ta cena i s předním digi panelem a jak dlouho by trvala montáž? Díky :feve:

Za tu cenu bych do toho určitě šel... Měl by jsi výhledově zájem a čas? Ať vím, jestli tě s tím mám otravaovat, nebo se poohídnout po někom jiným.

Ještě jednou díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena je bez topení, bez čidla sunečního svitu, bez panelu(jednotky) climaroniku,

je to jen za zapojení el. části, protože díly jsou jednou za tolik někdy za 2x tolik

doba montáže 6-10 hodin i s plněním

zkus přemluvit někoho jiného

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena je bez topení, bez čidla sunečního svitu, bez panelu(jednotky) climaroniku,

je to jen za zapojení el. části, protože díly jsou jednou za tolik někdy za 2x tolik

doba montáže 6-10 hodin i s plněním

zkus přemluvit někoho jiného

Díky Vášo za vyčerpávající informace. Jsi opravdu třída" :palec2:

Editováno: , autor: tripleTTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Návštěvník

Kluci odbornici - je pravda ze climatronic stale zapina a vypina na kompresoru spojku? Nebo ten stale bezi a jen primichava teplej vzduch a micha to vlastne servo klapkama v topeni. Ted jsem videl nejake to korejske auticko na namesti - (nastartovane) v Trutnove a tam klimatizace chvilku byla sepnuta asi 30 vterin a pak se zase odepnula. Docela to s motorem pokulhavalo, ale to spinani a vypinani me docela prekvapilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci odbornici - je pravda ze climatronic stale zapina a vypina na kompresoru spojku? Nebo ten stale bezi a jen primichava teplej vzduch a micha to vlastne servo klapkama v topeni. Ted jsem videl nejake to korejske auticko na namesti - (nastartovane) v Trutnove a tam klimatizace chvilku byla sepnuta asi 30 vterin a pak se zase odepnula. Docela to s motorem pokulhavalo, ale to spinani a vypinani me docela prekvapilo :)

O I v režimu AUTO - stále seplá (mísící klapka reguluje teplotu)

ECON - stále rozpojená

pokud by docházelo k přehřátí motoru tak je klima odpojována

Fabie, O II - kompresor běží stále a jeho výkon je regulován zdvihem pístku v kompresoru a poté je teplotan nastavována mísící klapkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
O I v režimu AUTO - stále seplá (mísící klapka reguluje teplotu)

ECON - stále rozpojená

pokud by docházelo k přehřátí motoru tak je klima odpojována

Fabie, O II - kompresor běží stále a jeho výkon je regulován zdvihem pístku v kompresoru a poté je teplotan nastavována mísící klapkou

Diky Vaso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se stal členem klubu (pokud nějaký existuje) těch, kdo se rozhodl dodělat klimu do auta. Je to O1 1,6 74kw MR98. Po úspěšném sehnání všech potřebných dílu, jsem se do toho minulý týden pustil. Zbývá dodělat eletriku, a nechat naplit a potom všecno složit dohromady. Snad se dílo podaří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se stal členem klubu (pokud nějaký existuje) těch, kdo se rozhodl dodělat klimu do auta. Je to O1 1,6 74kw MR98. Po úspěšném sehnání všech potřebných dílu, jsem se do toho minulý týden pustil. Zbývá dodělat eletriku, a nechat naplit a potom všecno složit dohromady. Snad se dílo podaří.

ja som tieš v zime dorábal klimu (climatronik) do mojej Octavky 1,9TDI 66kw a bolo to celkom v pohode ak všetko zapojíš tam kde treba tak by nemal byť žiaden problém, už ju mam aj naplnenu a všetko fiči ako má :p , inač predbežne gartulujem k úspechu dúfam že ti to dopadne dobre a budeš aj ty klimovať :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 5 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...