Přejít na obsah

Klimatizace dodělání/předělání


veisen

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím!

Velmi pekne maš namontovanu klimatizaciu

Ja tiež planujem namontovat do svojho GOLF 4 TDI

ja tam klimatizaciu vobec nemam..

Chcel by som vediet koplet ake veci si ku tomu potreboval a že skadial si kupoval kablovanie?

 

Drazí kolegové,

pustil jsem se do dodělání climatronicu do mé O1 TDI kde klima nebyla. Po mechanické stránce mám vše hotové. Koupil jsem si kompletní elektroinstalaci na celé auto na dopojení a zprovoznění. Ted hledám někoho kdo mi pomůže s dopojením a oživením klimy. Najde se prosím někdo v okolí Brna kdo mi pomůže ??? Děkuji za vaši pomoc.

Zdravím!

Velmi pekne maš namontovanu klimatizaciu

Ja tiež planujem namontovat do svojho GOLF 4 TDI

ja tam klimatizaciu vobec nemam..

Chcel by som vediet koplet ake veci si ku tomu potreboval a že skadial si kupoval kablovanie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 10 měsíců později...

Zdravím všechny. Potřebuji poradit. Mám Octavia I 1.9 TDi a koupil jsem od známého komplet klimu taktéž z Octavia I 1.9 TDi a vzal jsem si i celou elektriku z auta. Drátek po drátku jsem vyoperoval všechny kabely, které vedou od jednotky klimy a dochlazování J293. Bohužel se mi nepodařilo zjistit, kam vedou některé kabely a to: silnější červený se žlutým proužkemslabý červený s černým proužkem a bílý, který by měl být připojený k tlakovému spínači a do ŘJ motoru. K tlakovému spínači připojeno, ale do ŘJ motoru bohužel nevím, kam ho píchnout  :kol-32: . Jinak vše ostatní jsem zapojil a vypadá to, že i správně   :kol-47:


 


Prosím o radu zkušenějších.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdravím všchny, mám možnost koupit z rodiny octavii 1.8 rok 98 ještě stará palubka, je tam manuální klima a chtěl bych dodělat climatronic i celý vnitřek z faceliftu. Než to koupím, chci se zeptat z čeho nejlépe schánět všechny věci. Jestli se dělaly ty 1.8 i s climatronicem bylo by to jen plug&play?? Jde mi o to ať nemusím všechno bastlit. Lepší by bylo asi koupit nějakou novější, které se s climatronicem už dělaly co ? díky za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, projel jsem celých 18 stránek tohoto tématu a nejsem si jistý, jestli se tam někde objevila přesná odpověď na tuto otázku:

 

"Jaké všechny díly (komponenty) konrétně jsou potřeba sehnat k tomu, pokud si chci nechat dodělat do Octavia I 1.9 Tdi 66kW r.v. 2004 (která nemá žádnou klima) MANUÁLNÍ klimatizaci?"

 

(mám své důvody, proč nechci climatronic). Jsem lajk a nevím, jaké díly mám přesně shánět, proto se obracím sem. Na předchozích 18 stránkách jsem našel vždy je několik vypsaních součástí, které jsou potřeba, ale nikdy né celý seznam týkající se konkrétně mého typu vozu zahrnující vše co je potřeba. Budu proto rád za jakoukoliv pomoc/radu. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Klimatronik

post-31558-0-13747500-1406893925_thumb.jpost-31558-0-97639300-1406893931_thumb.jpost-31558-0-89819300-1406893937_thumb.j

Tak snad mám na předělání z AC na klimatronik všechno ... kabeláž od čidla slunečního svitu nemám, ta byla u hlavního kabelovýho svazku. Dá se vyměnit u faceliftu jen ten rámeček, nebo musim celej středovej díl palubky?

Editováno: , autor: repkin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj kluci,mohu poprosit,na kolik by mne vyšlo dodělání digi klima do Fabie 2 .Jsem těsně před nákupem,bohužel je to skladovka a nejde tam už nic změnit.Případně bych tam chtěl ještě dodělat vyhřívané sedačky.Klidně do SZ,nebo kontakt na někoho,kdo už má podobnou přestavbu za sebou.

Moc díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu,že jsem psal zde prověřeným borcům,tak by to snad neměl být problém.U první Fabie mi honza72 předělal půlku auta a nikdo to neřešil,to samé při poměrně velké montáži hudby do Yetiho,pokaždé bylo auto nové,v záruce.Jinak tady v autě je manuál,chtěl bych jen digitál.

Editováno: , autor: hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Mám Golf IV 2003 74kW AXR, stejný jako o1. Mám originál A/C s otáčecími kolečkami. Rozhodl jsem se, že bych chtěl CLIMAtronic.

Koupil jsem z 96kw ASZ golfa originál panel climatronic, originál celý blok topení, originál kabeláž co vede do CLIMAtronicu, čidlo slunečního svitu.

Budu muset domotat nějaké extra dráty? Na co si dát pozor? Jak postupovat? Díky moc. Nějaké návody či dokumentace zapojení? Chci si to udělat sám, prý to není věda, jen práce to rozdělat.

post-99353-0-54558400-1461086953_thumb.j

post-99353-0-21953400-1461086970_thumb.j

Editováno: , autor: bayern
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

nějaká dobrá duše co se v tom vyzná? dělám z manuálu na climatronic, potřebuju se zeptat na pár věcí které sem nikde na foru nenašel a všude je mrtvo, zdá se, že to každý tají... hlavně mi jde o přepinování J293 z 10pin na 14pin a potom par kablíků z řj climatronicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...