Přejít na obsah

Plynová vzpěra kapoty


Luke288

Doporučené příspěvky

Nevim jak velkej jses silak, ale ja ji rukou nezmacknul! :D Navic v tehle poloze co jsi vyfotil uz vzpera zabira a kapotu sama otevre. Takze rychle s ni zpatky do Milotecu... ;)

VELKEJ!! lol lol :) Ba ne,prave,ze kdyz jsem ji rozbalil,tak sem ji vzal mezi dlane a normalne ji zmacknul..Prislo mi to divny,oproti tem,co mam na svy ORS,ale rikam si..Tak je delsi,kapota mensi,tak asi vedi,co delaji...

No a kdyz sla na auto,kapota padla,jak kamen a navic ne na doraz..takze zase sup s ni ven a zpet do Revnicova..

A je super,ze mam poslat jen vzperu...Lakovany dily si mam nechat u sebe.. ;)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice po delsi dobe,ale malicko to tady ozviim..Koupil jsem tuhle vzperu Otci na O2 a asi jako jedinej z vas,sem (sme) nasrani..Za prvy (a to mi prislo divny uz po rozbaleni) jsem vzperu zatlacil rukama-ani jsem ji nemusel opirat o sem-coz se mi u Inxxu,co mam na sve OI nepodarilo ani nahodou..Z toho tedy vyplyva,ze kapotu ani nudrzi otevrenou,a ani ji nezvedne..A za druhy,je nejaka moc dlouha,ze kapota nejde dovrit ani hovno..Nejvic to jde zavrit takhle..Pak uz je vzpera na doraz a vyhyba se klouhek v blatniku resp ten sroub..

Tady pridavam ilustracni foto,jak jde kapota maximalne zavrit... :wacko: v pondeli okamzite volam do Revnicova..

A kdopak Ti to instaloval ?

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ji také koupil. Kovový "U" profil už je v lakovně, no a pak mě čeká montáž. Tu plynovou vzpěru jsem sám nastříkal načerno, ten nerrezový povrch mě moc nenadchnul.

Jinak v práci kupuji takovéhle plynové tlumiče tady v Čechách a nákupní cena je asi 350 kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě je to dobrá věc......já byl na to vždy zvyklej z Passatů a když jsem koupil po nich OII,tak při prvním otevření kapoty jsem jí jen tak lehce přizvedl s tim že už se sama zvedne...no omyl....kapota sebou třískla a já měl málem přeražení prsty jak jsem se jí snažil ještě zachytit.....vidět mě někdo u toho tak má zachvat smíchu :D

Tak první co bylo tak jsem zapátral na netu a našel MILOTEC a hned jsem objednával........akorát se mi teda zdá celkem dost předražená ;) .....čekal bych tak do litru....protože tenkrát když jsem jí hledal tak na stránkách Autodoplňky.cz+ještě asi u dvou jsem našel taky plyn.podpěry kapoty(už nevim co to ale bylo za firmu) a tam byli kolem 890kč,ale bohužel na Škodovku jí nedělali........

Vůbec se divim že auto jako OII něco takovýho ještě nemá z výroby.....už to měl i starej Golf apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako takhle, já bych do té vzpěry za ty dva tácy i šel, ale sám si to udělat nedovedu... nemám na to ani čas ani dovednosti... kdyby to byla jednoduchá montáž ok... ale musí se tam snad i neco malo lkaovat a tak ne? tuším, že sem někde četl návod... :) kdyby se snad nějakej dobrovolník nabídl, že mě to udělá, tak se můžem domluvit :) hh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem teď mrknul na Milotecu na návod a nevypadá to tak složitě... ale přiznám se, že bych chtěl mít ten profil "J" jak je tam psáno nalakovanej :) to by se nechalo stříknout jenom nějakým sprejem ne? :)
Jj,mám to taky střík.orig.sprejem.....koupil jsem dle čísla laku ve škodovce sprej a bylo.

Na stříbrn.autu bych se na to možná vykašlal..tam by to splynulo,ale na tmavý to je jak pěst na oko.

Já to nechával lakovat u lakýrníka když mi dělal kola, a vypadá to podstatně líp než původní povrch!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nechával lakovat u lakýrníka když mi dělal kola, a vypadá to podstatně líp než původní povrch!

Přesně..základ na pozink, plnič, barva a lak :) Ale dá se to dneska určitě zvládnout i doma..i zítra..to pro šťourala V. ;) Jinak já si pak s tou kapotou musel pohrát, každopádně se má tendenci hnout a v jednom to určitě není nic moc..ten pant je paralelogram,takže jak ho povolíš, tak ujede..a má vůli i do stran, takže určitě ve dvou lepší. My jsme si pak tu kapotu pořádně usadili a dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...