Přejít na obsah

BOUCHÁNÍ PŘI SEŠLÁPNUTÍ BRZD.PEDÁLU


zdeny

Doporučené příspěvky

Ahoj lidičky, potřebuju poradit, co se děje. Mám koktu 2002, 1,6 75kW, najeto 58 tis. Včera při jízdě jsem zjistil, že při opravdu jemném sešlápnutí brzdového pedálu se ozývá od předních kol tlumené pravidelné bouchání, jakmile brzdový pedál sešlápnu na normální brždění tak to přestane. Nemáte s tím nějakou zkušenost! díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buď můžou být třeba zvlněný-brzdils,pak s byl na myčce,z kotoučů se zakouřilo a zvlnily se,,,

nebo:já měl rantl na okraji kotouče,desky nedosedají uplně po okraj kotouče a tak se časem na hraně vytvoří rantlík,,,já sundal kolo,hodil jedna a roztočil kolo,pak pilník a přiložil na okraj,ten zbrousil,z obou stran na obou předních kotoučích a bylo po kmitání

pak mě ještě napadá,jak jsem měl na bmw vymlácený čepy na př.nápravě,nebo vůli v ložiscích kol tak se to taky rozklepalo,třeba při 130,ale né při brždění ale při jízdě

T. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...