Přejít na obsah

Škrtící klapka


pmultimix

Doporučené příspěvky

Zdar, tak jsem dnes čistil škrtící klapku na 1.2HTP 40KW, samozřejně vypadala děsivě, no znáte to. Měl jsem ji odpojenou a po montáži jsem v pohodě nastartoval a otáčky se ustálili, takže super. -_- Pro jistotu jsem se stavil v havexu, kde mi to sjeli VAGem a vše v pohodě, nemuseli ani nastavovat nulovou polohu, vše si to načetlo samo. Takže velké díky za rady jak ji vyčistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu je podla VISu-3 na mot 1,2 AZQ

Díky moc za vyčerpávající odpověď.

Dnes odpoledne zkusím klapku nastavit.

Píše mi to závady:

17987 - říd. jedn. skrtici klapky (J338) Adaptace neni zahajena - sporadicky

17976 - rid. jedn. skrtici klapky (J338) Mechanicka zavada - sporadicky

17811 - System zpetneho vedeni vyfukovych plynu Regulacni odchylka - sporadicky

To je stav po vyčištění klapky, které jsem provedl zhruba před týdnem. Ale neprovedl jsem základní nastavení klapky po vyčištění. Pouze jsem při teplém motoru na 2 hodiny odpojil AKu a připojil.

Po vyčištění auto jelo normálně, až včera to vyhodilo tyhle závady a otáčky někdy po nastartování zakolísaly a rozsvítilo se EPC. Toto se mi stalo za den asi 3x. Vždycky když se to stalo, tak jsem vypnul zapalování a auto potom normálně naskočilo a jelo.

Vyčistil jsem tedy večer klapku znova a dnes ji zkusím i nastavit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte

Cez weekend som cistil skrtiacu klapku aj ja. Zaspinena nebola, (moc) cakal som horsie :) uz trosku horsie vsak na tom bol plast na privod vzduchu od filtra, ktory bol mastny od oleja. takisto od oleja bolo aj samotne potrubie , miesto kde bola skrt.klapka namontovana. tam sa vsak neda dostat bez toho aby sa rozobrala polka motora. Co sa dalo som vycistil. Mozno si len namyslam, ale zda sa mi motor zivsi od spodu viac zabera...este uvidim ci sa to prejavy aj na volnobehu, lebo ked som vagom dal zakladne nastavenia, volnobeh bol presne na 800, potom sa mierne zvysil na 832 o/min. po chvilke uz lietal zase od 800-832. coz je ale menej ako predtym 800-840 o/min :p niekto tu pisal ze sa ukludnil trosku neskor, uvidime.

sorry za kvalitu, fotene mobilom...

post-12871-1239788724_thumb.jpg

post-12871-1239788781_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak jsem taky vyčistil - po 24,5tis km na 1.2 12V. Zasrana trochu byla, nic hrozného, ale preventivně jsem očitil. Chtel bych se zeptat - provedou mi kontrolu (sežízení) spravného nastaveni ve SKODA AUTO? Jen tak prventivné, jestli jsem nahodou neco nepokazil. Auto staruje bez problémů.

A další (stupidní?) dotaz: měnill jsem zároveň aji vzduchový filtr. Slyšel jsem, že je vhodné vymazat pamět s přizpůsobovacíma hodnotama (nebo jak to nazvat). Dá se to udělat např. vypojením baterky nebo musím taky na diagnostiku.

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim chlapi, tata ma Fabii Combi rv 2002 1,4MPi (AQW) a na volnobehu mu motor skube tak, ze to hybe autem. Tak jsem vycistil skrtici klapku a nasledne prizpusobil a nic. Jeste se chystam vymenit palivovy filtr (az dorazi) a RJ motoru mi hlasi neco s ventilam odsvani palivove nadrze (sporadicky - tak jednou za 1 min) ci co. Nevite cim bych odstranil to skubani pri volnobehu ??

Klapku jsem sice cistil, ale vim ze s ni nesmim hybat. Takze jen cisticem a potom jemne hadrem a po namontovani zpet pri otvirani pod plynem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim, dnes jsem vycistil taky klapku. Byla zas.ana jako hrom :kuk:

Udelal jsem pak zakladni nastaveni Vagem. Ale je problem, ze hned po sundani klapky nebyla dovrena a ani po cisteni se nedovrela. Stale je trochu pootevrena a taky ve Vagu to ve skupine 003 pise nejakych 6,5 stupne misto 0 stupnu. Co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

to MirQoo: heh, tak to by me taky zajimalo, mam tak stejne 1.4 44 kW, a zatim jsem to poresil tak, ze plyn poustim plynule... a s tou dvojkou jsi me na jednu stranu potesil, protoze se mi uz nekolikrat zdalo, ze pri studenem rozjezdu, kdyz to tocim na 2° tak to lehce jakoby zakolisa a pak je klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

Zdravim, dnes jsem vycistil taky klapku. Byla zas.ana jako hrom :kuk:

Udelal jsem pak zakladni nastaveni Vagem. Ale je problem, ze hned po sundani klapky nebyla dovrena a ani po cisteni se nedovrela. Stale je trochu pootevrena a taky ve Vagu to ve skupine 003 pise nejakych 6,5 stupne misto 0 stupnu. Co s tim?

Mám úplně to samé taky mi ukazuje VAG přez 6 stupňů a klapa je pootevřená ale když zapnu zapaování tak se uzavře vrčí servomotorek ale po 3 sekundách se klapa vrátí do potevřené polohy mám obavy že se vychodily zuby na servu nebo převodech a udělala se tam vůle.

Dokonce jsem tady psal jestli to je normální ale nikdo zatím neodepsal.

Mám 1.4 16V 74Kw motor BBZ ibiza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

AHoj lidicky mam problem..nevim co to je ale za studena mi motor (krom toho ze se vic trepe nez za tepleho pocasi)..skubne vic a pak zase jen trepe.. myslite ze je zanesena skrtici klapka? ma najeto 86000 km, 50 000 km najezdil vice mene po meste kdyz ho poradne projedu tak se skoro nechveje .. poradte prosim motor 1.2 40kw .. jsem po vymene hlavy a katu opravarenskou sadou takze tlaky si myslim ze to nejsou..rucicka otackomeru se ani nehne je porad na 800 ot.

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...