Přejít na obsah

Zásuvka 12V


Kokeš

Doporučené příspěvky

Já si jí taky dodělával, origo škoda, bohužel nevím, co stojí a mám dovolenou, tak se nemůžu kouknout v práci, byla to zásuvka (asi 250?), svorkovnice+konektory (asi 30?) a ta krytka (asi 150?), vyvrtal jsem díru do obložení v kufru, vyndal plasty asi z půlky auta a elektrikář to někam zapojil, ale nevim kam, myslim že někde u pojistkový skříně. Až to budete dělat, tak hodně tlustý kabely, ať vám to neshoří :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_multipas

vybral som stredovy panel a napojil sa na povodnu v aute. Maly problem je v tom ze to musim prerobit, lebo som dal 035 kabel a ten je slaby, prepusti iba malo amperov, tak som si kupil jednotku kabel.

osadenie som urobil na zadne operadlo - mam tam pripevneny hasicak tak vedla neho, kupil som si existuje taky drziak rurok vodarenskych kovovy kt. je obaleny gumou, takze aj izolace a drzi to.

mato

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Neví někdo kolik stojí ve škodovce udělání el.zásuvky v autě?

Nevim kolik to stoji dodelat, ale pri cesto k nasim bratrum na Slovensko jsem koupil zasuvku vc. osvetleni za 80Sk (plus minus), kabely jsem natahl paralelne od puvodni zasuvky (resp.puvodnich kabelu) v mistech kde jdou kabely stredovou konzolou nahoru. Zasuvku mam vespod palubky vedle tahla kapoty. Zapojuju tam napajeni k TomTom navigaci. Tam totiz neni videt a nicemu neprekazi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

neviem či to tu už niekde nebolo, ale

zoženieš pin na poistku 6U0 971 931, stačí jedna, druká strana poistky je rozvodova šína v poistkovom boxe.

z pinu natiahneš kábel až k miestu so zapalovačom a buďto použiješ origo čo tam má ísť alebo to nejak inak vymyslíš, zapojíš ho tam. zem napojíš cez očko poblíž na konštrukciu ručnej brzdy... a máš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem či to tu už niekde nebolo, ale

zoženieš pin na poistku 6U0 971 931, stačí jedna, druká strana poistky je rozvodova šína v poistkovom boxe.

z pinu natiahneš kábel až k miestu so zapalovačom a buďto použiješ origo čo tam má ísť alebo to nejak inak vymyslíš, zapojíš ho tam. zem napojíš cez očko poblíž na konštrukciu ručnej brzdy... a máš.

Profor prosim ťa čo mysliš pod pojmom-rozvodova šina- ja som pozeral poistkovy box a v neobsadenych poziciah nie su piny ale u 2 je niečo čo vyzera ako medenny drôtik jeden je napajany stale druhy po zap. kluča. Mysliš toto?

A ešte otazka mohol by som to použiť ak by to bolo funkčne na pripojenie neorigo cetralu? :help:

Editováno: , autor: vikino1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ano to je ono, je to taky kvazi medeny pás plechu čiže ten je pripojeny tušim 10kou kablom a je stale napajany

ono su tam tušim dva alebo tri take pasy, len neviem treaz presne či su stale napajane, je dosť možné že dva budu ale ten nalavo uplne nakraji napaja aj male poistky aj velke a ten potrebuješ -_-

môžeš aj centrál nanho napojit samozrejme -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...