Přejít na obsah

Fotky Fábek z ulic


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

bylo tam přes 200 aut. Já měl číslo 199 http://img136.imageshack.us/img136/6479/img4988.jpg

Na to že to bylo porvé to nebylo špatný ... spíš takový domácí :-) Nic extra k vidění, tím že jsem Čáslavák, tak to bylo spíš setkání s lidma z mého okolí a okouknutí co nového na jejich autech přibylo. Byla tam soutěž o nejhlasitější hudbu a to je asi vše. Mělo by to být každý měsíc, tak uvidíme co se z toho vyklube.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to že to bylo porvé to nebylo špatný ... spíš takový domácí :-) Nic extra k vidění, tím že jsem Čáslavák, tak to bylo spíš setkání s lidma z mého okolí a okouknutí co nového na jejich autech přibylo. Byla tam soutěž o nejhlasitější hudbu a to je asi vše. Mělo by to být každý měsíc, tak uvidíme co se z toho vyklube.

Příště se chystám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak tuhle krasavici jsem ulovil minulej týden v Přerově. Kola stejné jako já, ale RS to nebylo, sic měl nárazníky RS i sedačky, ale byl to benzín (s krásným zvukem), volant 4ramenný. Jinak řidič byl vééééélikej :D A měl krásný spearco rukavičky.

dsc00639rxz.th.jpg dsc00637e.th.jpg dsc00640r.th.jpg

Nezná ji někdo. Rád bych o ní věděl trošku víc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak třeba ty kolesa jsou 15 speedline corse, origo používaný motorsportem na šotolinu a písek(řekl bych nestažený s et kolem nuly), to je fajn, ale proč ten magor má falešnej nádech na střeše a rukavice při řízení na ulici to boh ví ;)

a jestli to je předface nebo poface těžko říct, nebos viděl vin??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jáí spíš myslel něco jako co tam měl za výfuk a tak - do ten zvuk byl takovej jako bych chtěl já. Kola znám - ty semé bez upraveného ET mám já. Falešnej nádech - no vím že na to všichni nadáváte, já bych si to taky nedal, ale prostě někdy si nemůžu pomoci a musím říct že to vypadá "dobře". Rukavice měl třeba proto že se mu hodně potí ruce, já to znám, taky uvažuju že bych si nějaké pořídil (a dle RZ bych řekl že nebyl místní, spíš jen projížděl).

To že to byl předface kolega nejšpíš vydedukoval podle toho volantu, si myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
no neni su to zrovna fotky z ulice ale z dnesnej vystavy v inchebe v Bratislave, kedze sa konalo tradicne otvorenie sezony nasli sme tam par kuskov, ale vkus a kvalitu uprav posudte sami :)

nedávno jsem mluvil s tím majitelem té "třídveřové" fabie..docela blázen :kuk: jako zajímavej nápad...člověk se za tím otočí ale spíš tak jako "co to sakra bylo"..chtělo by to dotáhnout :feve: takovej trochu bastl...na to koukám ve předu 255 gumy..vzadu 265...říkám sakra co to má za motor..koukám a vana mi přijde jak 1.4ka..pak z majitele vypadlo,že puvodně tam bylo HTP ale ,že to nejelo tak tam dal 1.4ku 16V 100PS..dle mě i tak to nemuže moc jet..18ky a takový gumy :kuk:

Editováno: , autor: Lugo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...