Přejít na obsah

Fotky Fábek z ulic


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

Kodemi už je na plakátech po celé republice - podezřelý člověk obhlížející osobní vozy značky Škoda Fabia, nejčastěji RS verze. Dotyčný se kolem vozidel zdržuje nápadně dlouho a pravděpodobně si je fotí do sbírky. Majitelé vozů mají strach a obávají se své vozy nechávat volně na parkovištích před obchodními domy ! :D Pokud máte kterékoliv informace o podezřelém pachateli, podejte je na kterékoliv policejní služebně nebo na lince 158. Policie ČR :D:D:D:D :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Hm nevypadá špatně..ale já mám zatím pořád problém s celkovým vzhledem Fabie II...prostě mi připadne moc vysoká a úúzka...stará mi připadla hezky zezadu "rozčapená"...no uvidím třeba až tam někdo narve pořádný kola s nárazníky a hodí to k zemi aspoň o -55 tak možná potom :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm nevypadá špatně..ale já mám zatím pořád problém s celkovým vzhledem Fabie II...prostě mi připadne moc vysoká a úúzka...stará mi připadla hezky zezadu "rozčapená"...no uvidím třeba až tam někdo narve pořádný kola s nárazníky a hodí to k zemi aspoň o -55 tak možná potom  :D  :D

Ladiku,zda se mi to nebo v tom citim lehkou spojitost s jistym tematem .. ?? mysleno tech -55 ... lol:smich::smich:

jinak ten predek nevypada zle .. ;)

Editováno: , autor: bajdik1...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a hodí to k zemi aspoň o -55 tak možná potom  :D  :D

No hlavně aby jsi to nepouštěl dolů ty lol

čekal jsem na tebe...jen opravdu néé tak brzo lol:smich:

Gil je rychlejsi nez . . . . . . . . :ph34r:lol

než kdo? lol

zkus hadat ... lol-_-

poslušně hlásím, že s*ačka na ty tečky nepasuje lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najmis ses king ze si to ulovil v tak dobre kvalite jen bacha at ti to nejakej jinej server necorne:) radeji bych to smazal a posilal jen na mail kdo by to fakt chtel videt:) novinky.cz jsou svine a dalsi taky.. tak bacha na to .. jinak se ti podaril fakt king ulovek ..

No díky...já sem nepotřeboval nějaký obdiv nebo poklonu.....

zajímá mě váš názor co by to mělo být....???

Nějaký sportpaket nebo snad RS.???

Ale fakt mě štve ten interiér....byl ale pěknej...Tohle je nevíhoda digitálu..přez špinavé okno nic nevyfotí... :disgust:

Editováno: , autor: najmis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...