Přejít na obsah

(FI) Výhřev sedaček - dodělání


Doporučené příspěvky

V 28. 1. 2007 na 11:51, brunoos napsal:

Tady je trochu vidět že na tlusty kabel který je vyvedený z hnědé části konektoru je napajený drát (omotan izolačkou), vlevo pak už jsou vedené dva drátky (červený a žluto-zelený) po hlavním kabelovém svazku vedoucím k pojistkové skříni

červený kablík - přivedení spínaných 12V do pojistky

žluto-zelený - spínaných 12V přes pojistku vedených do vyhřivání

post-11-1169981516.jpg

 

Zdravím, a ten žlutozelený drát pak vede z pojistky 12V do obou vypínačů a dvou sedaček (v případě dvou řídících jednotek vyhřívaných sedaček)? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Dobrý den, máme doma Fabii 2004 s vyhrevem sedaček, sehnal jsem teď pěkný RS sedacky (vždycky jsem litoval, že si si mamka nepriplatila sport paket 😉), ale jsou z 2007 a po montáži nehrála sedačka spolujezdece, zjistil jsem, že od 1/2005 mají jen jednu jednotku vyhrevu u řidiče (místo našich 2*1). Jak tohle vyřešit? Dal jsem i sedacku řidiče na spolujezdce a funguje. Napadá mě jedině, koupit novou decku sedák řidiče, která má konektor + novou jednotku vyhrevu a spolujezdce takto upravit? Starý jednotky vyhrevu mají jiný konektory. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...