Přejít na obsah

Zámek dveří


Fido

Doporučené příspěvky

Před časem mi přestala fungovat signalizace světel a blinkru př vyjmutí klíče ze zapalování.Řekli mi že se jedná o mikrospínač a že mužu mít další problémy.A už je to tady.Blbne mi centrál,ovládání zpětného zrcátka a když u řidíče otevřu zadní okno tak ho u sebe nezavřu jenom vzadu.Má to vliv všechno na ten mikrspínač.Všechno ovládám právě z jednich dveří.Poradte mi.Předem děkuji.Muže mi někdo poslat skype kdo tomu rozumí a ja bych se s ním spojil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
U řídičových dveří mi nechce zamknout zámek na 2x, auto je zamčené ale nebliká ta ledka. Slyšel jsem že to děla když to nezamkne proti otevření ze vnitř.. zkoušel jsem a vážně řidičové dveře šli ze vnitř otevřít. CO stím?? Nemá někdo nějakou zkušenost ? Díky

procházel jsem diskuze.. a narazil na tudle z dřívějška.. jak se oteplilo tak to v poho funguje... asi to má nějakou návaznost na teplotu pod 5°C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U řídičových dveří mi nechce zamknout zámek na 2x, auto je zamčené ale nebliká ta ledka. Slyšel jsem že to děla když to nezamkne proti otevření ze vnitř.. zkoušel jsem a vážně řidičové dveře šli ze vnitř otevřít. CO stím?? Nemá někdo nějakou zkušenost ? Díky

procházel jsem diskuze.. a narazil na tudle z dřívějška.. jak se oteplilo tak to v poho funguje... asi to má nějakou návaznost na teplotu pod 5°C

Máš něco podobný ho jako já, jak klesne teplota pod 10°C, tak při otevření PZ dveří nesvítí lampička, ale "safe" jde, takže spínač to není :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U řídičových dveří mi nechce zamknout zámek na 2x, auto je zamčené ale nebliká ta ledka. Slyšel jsem že to děla když to nezamkne proti otevření ze vnitř.. zkoušel jsem a vážně řidičové dveře šli ze vnitř otevřít. CO stím?? Nemá někdo nějakou zkušenost ? Díky

procházel jsem diskuze.. a narazil na tudle z dřívějška.. jak se oteplilo tak to v poho funguje... asi to má nějakou návaznost na teplotu pod 5°C

Máš něco podobný ho jako já, jak klesne teplota pod 10°C, tak při otevření PZ dveří nesvítí lampička, ale "safe" jde, takže spínač to není :kuk:

Ale na lampicku je v zamku spesl mikrospinac - ten je uplne ve spod zamku - pak dalsi 2 uvnitr serva na safe mod a v prednich dverich jeste na zamk a odemk. 2 mikrospinace na klicek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U řídičových dveří mi nechce zamknout zámek na 2x, auto je zamčené ale nebliká ta ledka. Slyšel jsem že to děla když to nezamkne proti otevření ze vnitř.. zkoušel jsem a vážně řidičové dveře šli ze vnitř otevřít. CO stím?? Nemá někdo nějakou zkušenost ? Díky

procházel jsem diskuze.. a narazil na tudle z dřívějška.. jak se oteplilo tak to v poho funguje... asi to má nějakou návaznost na teplotu pod 5°C

Máš něco podobný ho jako já, jak klesne teplota pod 10°C, tak při otevření PZ dveří nesvítí lampička, ale "safe" jde, takže spínač to není :kuk:

Ale na lampicku je v zamku spesl mikrospinac - ten je uplne ve spod zamku - pak dalsi 2 uvnitr serva na safe mod a v prednich dverich jeste na zamk a odemk. 2 mikrospinace na klicek

díky, já měl za to, že je tam jen jeden :palec2:

až se budu zase nudit, tak to rozeberu

jsem to napsal blbě, jak stoupne nad 10°C, tak to nesvítí, což nechápu (roztažnost materiálů??)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U řídičových dveří mi nechce zamknout zámek na 2x, auto je zamčené ale nebliká ta ledka. Slyšel jsem že to děla když to nezamkne proti otevření ze vnitř.. zkoušel jsem a vážně řidičové dveře šli ze vnitř otevřít. CO stím?? Nemá někdo nějakou zkušenost ? Díky

procházel jsem diskuze.. a narazil na tudle z dřívějška.. jak se oteplilo tak to v poho funguje... asi to má nějakou návaznost na teplotu pod 5°C

Tohle mi dělají zadní levé dveře, dokážu to zamknout na safe jen tímto postupem : při vystupování cvaknu na vnitřní zamykání - auto zamkne na první lock - zabouchnu dveře a pak dálkáčem zamknu a ono se to zamkne na safe a rozbliká.

Když jsem to hledal , tak jsem narazil na chybějící pružinku na zámku, která drží vyskakovací čudlík od zamykání v definované poloze ON-OFF.Při zamykání nebo odemykání se tento čudlík mírně vrátí a tím to rozpojí jeden z mikrospínačů v zámku.(pokud tam chybí tato pružinka) to vysvětluje tu tepelnou závislost, když je teplo tak to jde lehčeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám menší problém u mé octávie combi1.9TDI rv.99 blbne zámek u dveří řidiče.Normálně se odemkne dálkou i klíčkem,ale asi řídící jednotka to neví,protože se nerožne osvětlení interijeru a auto se za cca 20sek sama zamkne jako bych dveře neotevřel.Nevíte prosím co s tím?Díky zaa vaše rady :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám menší problém u mé octávie combi1.9TDI rv.99 blbne zámek u dveří řidiče.Normálně se odemkne dálkou i klíčkem,ale asi řídící jednotka to neví,protože se nerožne osvětlení interijeru a auto se za cca 20sek sama zamkne jako bych dveře neotevřel.Nevíte prosím co s tím?Díky zaa vaše rady :help:

No pokud je neotevřeš tak je to dobře. A jestli se ti zamykají za jízdy a přestal ti fungovat akustický signál rosvícených světel tak je zámek v pr*eli.

Editováno: , autor: prtko5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám menší problém u mé octávie combi1.9TDI rv.99 blbne zámek u dveří řidiče.Normálně se odemkne dálkou i klíčkem,ale asi řídící jednotka to neví,protože se nerožne osvětlení interijeru a auto se za cca 20sek sama zamkne jako bych dveře neotevřel.Nevíte prosím co s tím?Díky zaa vaše rady :help:

nejspíš mikrospínač v zámku :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zámek normálně zamyká i odemyká i na dálku jen asi nedá sygnál řj. při zamknutí čer.dioda normálně bliká.Jezdím tak už rok.ale zapomenu zhasnout světla a pak to celkem vadí a nestačí jen vyčistit ten zámek?stalo se vám to někomu?a kolik ten mikrospínač stojí?Dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zámek normálně zamyká i odemyká i na dálku jen asi nedá sygnál řj. při zamknutí čer.dioda normálně bliká.Jezdím tak už rok.ale zapomenu zhasnout světla a pak to celkem vadí a nestačí jen vyčistit ten zámek?stalo se vám to někomu?a kolik ten mikrospínač stojí?Dík za rady

to máš špatný ten mikrospínač ;) mě to dělá na zadních dveřích, ale zatím to neřeším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš koupit zámek asi 4000kč někdo to opravuje ale stojí to za hovno a ve finále ho stejně koupíš.

i prd. mikrospínač za 18kč z GME lol

Jak myslíš. :palec2:

pokud ti neprijde zbytecne vyhodit penize za zamky, kdyz jdou lehce opravit(mikrospinace), pak ok. Mam to pres rok a pohoda. :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohledejte už se to tady detailně řešilo i s postupem výměny a fotkama zámků a mikrospínačů. Není to uplně jednoduchý, ale pokud jste kutilové, máte vrtačky, pájky, svěráky, jehlový pilníčky atd tak je to pro zručnýho a technicky myslícího práce na dvě hoďky. Musíte vymyslet jak tam napasovat ten který mikrosínač a aby šel seřizovat....

Před rokem jsem tam narouboval mikrospínač ze staré kopírky Minolta a stále OK...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja pote, co se mne ten origo mikrospinac rozlomil primo u tlacitka, jsem tam z GME napasoval mikrospinac s packou. Zamek ted tlaci na packu a bordel mne nejde primo na spinac. Uvidime, jak dlouho vydrzi.

Oprava za 15Kc....ale drbacka skoro na pul dne:) ( rozdelaval jsem to poprve ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...