Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

No na tom scoutu to kulantne receno vypada zajimave.

Uz delsi dobu si pohravam s myslenkou jak by O II sluseli kola s cernou vyplni jednak se mi to libi a jednak pak neni treba resit (tak moc) cernou spinu z desticek.

Napadlo me jak by asi vypadaly pegasy upravene vubec nevim zda by se to vyplatilo striknout nebo neco, je to zatim jen designova studie lol . K pokusu jsem pouzil Alexasovu Saharu, snad se na me nebude zlobit a malovani protoze v praci nemam Corel, takze to neni moc kvalitni.

Hlavne me hned neukamenujte, kdyztak to radeji hned smazte <;o)))

Tedy tri varianty:

post-15585-1207223550_thumb.jpg post-15585-1207223554_thumb.jpg post-15585-1207223562_thumb.jpg

já to chtěl původně udělat jak to máš na fotce č.2! ale nakonec jsem koupil nový kola....:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak co som pocul, repliky nie su nejako Xtra kvalitne... Ale na zimaky by to malo stacit. Chces to 15" alebo 16" ?

16" na goodyear UG Performance. Inak, reálne som porozmýšlal, tá cena nie je až tak prehnane nízka (68€) - vs. Enzo H 6,5J x 16 za 70 €, Origo škoda stoja cca 150 €, čo je obrovský rozdiel. Inak, keby som zobral do úvahy, že škoda predáva pneumatiky o 50 - 75% drahšie, ako nejaký internetový predajcovia, tak tá cena škodováckeho disku mohla byť reálne niekde na podobnej úrovni ako tieto repliky. Ale obávam fakt tej kvality, hlavne keď ma pneu vychádzajú drahšie.... :feve:

Alebo potom Dezent RE 6,5J R16 za 76€ ? Ale tie repliky sú krajšie ;)

Editováno: , autor: alvisio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Áno, to bol práve zámer, dať Scoutovi trošku elegancie, a tá je práve zo Superba :palec2:

A čo sa týka konfortu pruženia, vôbec nebadám nejaký tvrdší a trasľavejší pocit, práveže by som povedal, že Scoutík na 225/45 R18 sa stal taký pevnejší - istejší aj pri vyššých rýchlostiach. Môžem len odpuručiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...