Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

jaro klepe na dvere a tak jsem to vcera uz nevydrzel a obul ty nove 17" Dezent V Darky. Nekdo se mnou treba nebude souhlasit, to nikomu neberu, ale ja jsem z vysledku naprosto nadsen. K autu sedly jak poklice na hrnec. Na 17kach mam Oktuli poprve, ale jizdni vlastnosti - stabilita je naprosto uzasna. No to je proste parada, auto sedi jako pribity:) Spotreba zatim jako vzdy, jen je pravdou, ze je vice cejtit kazda dira na silnici, ale ne nijak dramaticky. Mazec :kol-147:

Sece to nemam umyty, ale tady jsou prvni 2fotky....

post-59937-0-14365300-1300738410_thumb.j

post-59937-0-99132600-1300738418_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou fakt bomba, OII sluší :palec2: tyhle v darky v 17" jsem měl už objednaný a těšil se jak malej kluk ale po 14 dnech čekání mi řekli, že je vyprodali a už nebudou...tak jsem objednávku zrušil a vzal ronalky...alespoň jsou lepší na údržbu...tu ti moc nezávidim. Jinak paráda a bacha na ďoury ať je hned nerozhodíš nebo nedej boha rozstřelíš :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou fakt bomba, OII sluší :palec2: tyhle v darky v 17" jsem měl už objednaný a těšil se jak malej kluk ale po 14 dnech čekání mi řekli, že je vyprodali a už nebudou...tak jsem objednávku zrušil a vzal ronalky...alespoň jsou lepší na údržbu...tu ti moc nezávidim. Jinak paráda a bacha na ďoury ať je hned nerozhodíš nebo nedej boha rozstřelíš :feve:

diky za pochvalu :palec2: i ty tvoje Ronalky nejsou spatny :palec2:

jj, ucim se s nima jezdit a bejt hoodne opatrnej hlavne u obrubaku. a hlavne to nezapominam neustale opakovat moji drahe polovicce (i kdyz mi je jasny, ze prvni zarez na nich bude moje prace :doh )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle barevná kombinace na kolech a i design těch kol je "můj šálek čaje". :palec2:

BTW To je ET 40?

jj, to muj taky. Vybiral jsem to jen teoreticky, jak mi to dle moji predstavivosti ladilo (ty konfiguratory jsou dost zavadejici) a zadarilo se. Vim, ze kazdej mame jinej vkus, ale pro me to je naprosta bomba, kdyz to vidim stat na dvore. Proste socha.

Jsou to ET40. Vzadu to je v poho schovany tesne pod podbehy. Ale v predu jsou lehounlince videt z boku, tak se trochu bojim co to udela az bude prset. Ale snad nebude cakat voda az na okno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim příznivce OII, měl bych takovej dotaz kupuju nové disky RSW 16 ale jsou to 7 . Tak by mě zajímalo jestli s tím nebude nějaký problém když v techničáku mám 16 pouze na 6 - 6.5 . A taky jaké na to použít pneu aby to trochu vypadalo. Přemýšlím o 205/55 16 91H , což jsou v techničák . Tak nevím. Za každou radu budu moc rád. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Pozdravujem všetkých Škodovákov!!!

Kúpil som OII combi a snažím sa zohnať zimné pneu a plechové disky ale neviem čo by bolo vhodnejšie či obuť na zimu R15 alebo R16 a s ktorými Zimnými PNEU máte dobré skúsenosti a aké rozmery sú vhodné.

Tiež sa rozhodujem či kúpiť elektóny alebo plechové disky ale najradšej by som kúpil originál ŠKODA.

Ďakujem Vám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem jsem nedávno řešil stejný problém. Nakonec u mne zvítězila varianta s R15 ( 90% km najezdí manželka a ta není žádný střelec :palec2: ) . Pak bylo dilema jestli plecháče nebo eletrony. V mém případě byl cenový rozdíl cca 4000,-, takžo to spíše vypadalo na plecháče. Ale narazil jsem tady v sekci bazar na zajímavou nabídku origo al. kol za 4000,- takže volba byla jasná. V mém případě hrála rozhodující roli manželka. :smich:

Takže i tobě doporučím se mrknout do bazaru a ne jenom tady. Dají se sehnat kola za slušnou cenu. A jestli 15 nebo 16? To taky záleží na stylu jízdy a jak moc se ti nelíbí 15" "balóny" :)

A jakou gumu? Vybírám mezi Continental TS830, Dunlop 4D, GY UltraGrip 8. Sám ještě nemám jasno. :help:

A nakonec, nevím jestli tohle je vhodně zvolené téma. Vlákno o zimních gumách tady již je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...