Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

Nie sú to zrovna kolesa a hlavne veľkosť na chválenie, ale niekomu to možno pomôže pri výbere. Výber padol na origo Pyxis aj z dôvodu šírky disku 6,5 palca. Pneu 195/65 R15.
Takto to teda vyzerá na predface OII.

post-3405-0-52088400-1432025590_thumb.jp

Editováno: , autor: Thief1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Sníženo -35 mm a v pohodě,kluk přede mnou měl taky RSo,podvozek šroubovací TA Technix a neškrtalo nic,prý ani při plně naloženém. Ono dost udělají ty užší gumy,je tam místa dost. Ještě bych tak 20-30mm potřeboval k zemi

Editováno: , autor: Milhauss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem neměl možnost vyzkoušet,když ji člověk naloží. Jel jsem ve čtyřech,jen kousek a nic. Pak se to dá řešit dorazy,koukal jsem že dělají i vyndávací,nahodí se jen když je nouze. A na štelováku to moc pružit asi nebude,aby to šlo při propružení až do lemu. Největší problém bych viděl ve šroubkách a výstupkách co drží podběh,jinak to vypadá že by se kolo i do podběhu schovalo. Ta guma 215 je hodně znát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...