Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

MAm dotaz, nejak to nevyslo v Exterieru tak to dam jeste sem

Chci si poridit na zimu lita kola a libej se mi tyhle ale je v tom hacek

Maji tyhle rozmery, pujde to dat na octavku, respektive co by bylo potreba udelat aby to slo, a pujdou mi na to dat pneu 205/55

Typ: T 570

Rozměr: 7,0x16

Provedení: Titan/leštěné paprsky

Rozteč: 5/112

ET: 45

Editováno: , autor: Octavian1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přiklánim se k těmhle, RS kola oktavce vubec nesluší!

Fakt nejsi normálni...když se ti neliběji kola tak je dám pryč ne?Fakt logika uvažování...Bože,Bože...

ty čoveče, ja začínám mít pocit, že normální nejsi ty, vytahuješ tady přísěpvek starej 2 měsíce, naprosto vytrženej z kontextu, takže třeba já vůbec neznám souvislosti ke kterým se vyjadřoval, když se mu RS kola nelíbí, ale dohledávat to fakt nebudu. vim, že nemam právo tady poučovat, ale snaž se prosim věnovat aktuálnějším příspěvkům...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přiklánim se k těmhle, RS kola oktavce vubec nesluší!

Fakt nejsi normálni...když se ti neliběji kola tak je dám pryč ne?Fakt logika uvažování...Bože,Bože...

ty čoveče, ja začínám mít pocit, že normální nejsi ty, vytahuješ tady přísěpvek starej 2 měsíce, naprosto vytrženej z kontextu, takže třeba já vůbec neznám souvislosti ke kterým se vyjadřoval, když se mu RS kola nelíbí, ale dohledávat to fakt nebudu. vim, že nemam právo tady poučovat, ale snaž se prosim věnovat aktuálnějším příspěvkům...

hlavně pak měl ten tvůj příspěvek ještě rozuzlení, který si Romeo nějak nestačil už přečíst ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tymi rozmermi ti to tam akurat sekne. A tie pneu 205/55 su akurat na to. Takze niet coho sa bat.

Co teda znamena ta 7 x16?? myslim tim tu 7, jak jsem to tu procet tak eT je roztec a cim mensi bude tim vic bude vycuhovat ale ta 7 znamena co???

Šířka disku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JirkaK aha, a to koukam, ze cituje mě, nj, když je někdo natvrdlej a nepochopí co a jak jsem to myslel, tak mu není pomoci. tzn jak jsi psal ty: neřeš, nepátrej a hlavně nepřepínej...

Romario: ano, RS kola jsou ty nejhorší co jdou na OII dát, proto je mám :)

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavian: 7 je sirka disku v palcoch(jeden palec je priblizne 2,5 cm), Octavia ma original 6,5 ale 7 je stale v pohode. ET nie je roztec. Roztec je 112. ET je tu niekde na obrazku aj vysvetlene. Cim je mensie tak disk ide viac von.

Diky me stacilo jen ze mi to tam pujde a nebude to vypadat divne, a slo mi o to ze tam pujdou pneumatiky 205, bal jsem se protoze je mam uz koupeny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Zdar.

Mam na OII 1,9 TDI 195/65 R15 a chtel bych dat 225/45 R17 z RS. O kolik asi tak stoupne spotreba diky vetsimu valivemu odporu sirsich pneu?

Diky

Ahoj, ze 15" Orion 195/65/15 jsem presel prave na RS 17" 225/45 a spotreba se mi zvedla pri stejnem stylu jizdy cca o 0,3 az 0,4 l/100km, takze zadna hruza to neni. Pokud mas ropaka, tak tam jak rika Luke ta spotreba bude jeste mensi, videl bych to tak na 0,2l/100km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...