Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

sluší, ale docela mě překvapilo jak velkej rozdíl udělá jeden palec a sešroubovanej podvozek

Jj to mas pravdu..Ale na druhou stranu musim rict,ze v realu to vypda jeste tak 3x lepe,takze je mi jasny,ze MadMikovo auto musi v realu byt opravdu masakr.. :) Navic tyhle dve fotky,co jsem sem dal,nejsou zrovna dobry..Az to napucujem,tak to nafotim a kdyztak jeste par fotos pridam. ;)

Ale i tak diky.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martyp,nie že by to bolo zlé,ale dobré to nie je.Kola sú pekné,lenže je tam moc veľká fuga medzi kolom a blatníkom a to pri tej tenkej /na výšku/ pneumatike moc príťažlivo nevyzerá.Ak je tam ta medzera,tak večší balon vyzerá lepšie aspon opticky to lepšie vyplní.Pri takto nizkých pneu,by som rozhodne skrátil pružiny.Na Mikeho tie kolá bez medzier vyzerajú rozhodne lepšie,aj ked je fakt,že ma trochu navrch,lebo su to 19.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je fakt,ze nejaka mezera tam je,to jo..ale muzu rict,ze mi pripada,ze je v realu o dost mensi,nez vypda na fotkach..A taky mi pripada,ze na tech fotkach ty kola nevyniktou tak,jako v realu,oparvdu.. :(

Nicmene pravda je takova,ze s autem jezdi muj tatik a ten se do snizovani nehrne ani nahodou.. :( Auto pouziva denne a ma rad sve pohodli..Jsem rad ze tam jsou aspon tyhle kola.. :D

Ale muzu rict,ze moje O1 na 18" mi pripada na pricnych nerovnostech tvrdsi,nez tohle na 18"... :o

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maximálně někde na lokomotivě, ale i tam loukotě vypadají o 100% líp ;)

Nechci chytat za slovo, ale loukoť není to samé co paprsek.

Loukoťě jsou díly mezi paprsky. Takové segmety mezikruží.

Vlastě zajišťují správné rozložení paprsků.

Tohle jsem teď v rychlosti našel.

Za loukoťové kolo je mnohdy chybně považován ráfek s paprsky. Toto je ovšem paprskové kolo. Loukoť není paprsek kola! Loukoť je segment (většinou dřevěný) ráfku paprskového kola. Poskládání těchto segmentů do kruhu tvoří ráfek kola, který se většinou dále opatřil kovovou obručí po obvodu. Ke každé loukoti pak zpravidla vede od středu kola jeden paprsek. Loukotě (ne paprsková kola) v "moderním" provedení lze ještě dnes spatřit na některých starých typech nákladních vozů z 50. let 20. století - tzv. duplexní resp. triplexní disky.

To jen čistě pro info....Nic víc nic míň.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci chytat za slovo, ale loukoť není to samé co paprsek.

Loukoťě jsou díly mezi paprsky. Takové segmety mezikruží.

Vlastě zajišťují správné rozložení paprsků.

To jen čistě pro info....Nic víc nic míň.

Nechytáš..pojem loukoťová kola se užívá už od dob kočárů (kde se vyskytují) a pokud se nepletu, tak právě i v souvislosti s železničními podvozky (v přeneseném významu..nejsou ze dřeva ;) ) ..bral jsem to jen jako ekvivalent..dá rozum, že lokomotivu na hlinikových kolech asi nikde člověk neuvidí ;) Nic víc jsem tím nemyslel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...