Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

Já mám tyhle a vcelku se mi líbí.Na zimu jsem si dnes koupil plecháče z Passata,kvůli malému ET.Je přímo příšerný pohled na to,jak má OII utopené vzadu kola,tak jsem vzal disky z Passata.Octa II má 47 a Passat 37.Na léto buď nechám ty co mám+dozadu podložky,nebo nějaké-ještě nevím jaké

post-61-1169489094.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cosby - špatné možná papírově, ale ve skutečnosti jsou super...když se podíváš zezadu, vůbec nejsou zapadlý do blatníků...s podložkama bych pak měl strach, že při dosednutí budou dřít blatníky, ale to už záleží na těch podložkách.... zeptej se Luka288, třeba má fotku zezadu a pošle ti jí...

jirkaK - ta cena je o cca 10.000 nižší (možná ještě více) než od škodovky...chci od nich teď koupit pár blbostí (držák brýli do stropu, modrý skla na zrcátka atd....tak jsem zvědavej, jak budou fungovat). Jsou z prahy, tak se tam asi stavím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cosby - špatné možná papírově, ale ve skutečnosti jsou super...když se podíváš zezadu, vůbec nejsou zapadlý do blatníků...s podložkama bych pak měl strach, že při dosednutí budou dřít blatníky, ale to už záleží na těch podložkách.... zeptej se Luka288, třeba má fotku zezadu a pošle ti jí...

jirkaK - ta cena je o cca 10.000 nižší (možná ještě více) než od škodovky...chci od nich teď koupit pár blbostí (držák brýli do stropu, modrý skla na zrcátka atd....tak jsem zvědavej, jak budou fungovat). Jsou z prahy, tak se tam asi stavím....

no, to jistě. Pokud koupím kola za tuhle confku s dokladem a DPH, budu spokojen, ale na to jsem se ho právě ptal a nějak jsem zatím odpověď nedostal. Protože v opačným případě si je za hodně podobný peníze můžu jako plátce DPH koupit kdekoliv a dát navíc doklad do nákladů firmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo už jsem je našel. To je ale rána. Přestaly se mi líbit. :(

Jo jinak mi tvrděj u dealera, že se dá RS 18" disk objednat jako náhradní díl za 3 900,- Kč, což je pro plátce DPH 3 277,- Kč x 4 = 13 108,- Kč. Gumy na www.pneunet.cz řekněme za dalších 16 000,- Kč (bez DPH). Takže pokud bych to kupoval na nějakej inzerát, musela by být cenofka hodně pod 20 t., abych do toho šel.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem si 100 % jistý, ale myslím ET 45...

Neviděl už někdo tyhle origo škoda v reálu???

jsou to 18" loukotě leštěné, pneu 225/40/R18. Na fotkách jsou fakt cool....

tyhle bych umel sehnat ;) jestli bude zajem zjistim cenu

:ph34r:

post-61-1169496426.jpg

Editováno: , autor: jELDA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...