Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

Cao Luke.

Viz vyše je pár fotek jak to vypadá s 205/55x16" s Metan ze Supa na OII.

Trochu to leze, ale zezadu to je slušné. Nechtěl jsem mít parniválec, promiňte.

To ET je zavádějící. Když větší ET, tak podložky a delší šrouby - podložky asi nejsou povoleny, šrouby z čeho budou vyrobeny (aspoň min. z hutněné 15 ocel a zlepšeno na 130-150 kg).

Myslím si, že když to poleze moc ven, tak budou trpět ramena (logicky uvažováno).

Máš dobré zkušenosti, viz příspěvky na jiném místě, ale toto zde je můj pouze postřeh. Já jsem něchtěl jít víc než 16", jen z důvodu ceny pláštů a postřehů, čím větší průměr, tím menší kilometrový dojezd. Teď mě seří jak jsem psal jinde, ty letní gumy co mají na zadních ""naploškované"". Dát za nové 2 gumy 6litrů se mi nechce.

Dofám, že tě zase někdo nenapadne, že brzdíš z 200 na 60 a pak ti odejdou kotouče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidíš ty jo, já jsem fakt pako, vůbec jsem si neuvědomil, žes sem dával fotky, jak to vypadá :wallbash:

tak to beru zpět, je to tak akorat, na tenhle stav bych potřeboval myslim tak 1.5cm podložky a delší šrouby, jenže jak píšeš, mám strach z toho nadměrnýho namáhání, protože přece jenom ročně najedu myslim docela dost kilometrů. co se týče šroubů, tak když už, tak nějaký dobrý, troufnu si říct, že ty nejlepší. nevim jak s bezpečákama, ty by možná stačily stávající, ale to by musel někdo potvrdit. mě ty podložky pořád leží v hlavě sakra fix.

ad moje kotouče- dej tomu čas, mam vytipováno pár lidi, co se na to chytnou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám trochu zkušenosti s materiály. Kluci dříve jezdili BMX a hodně věcí jsem si dělal a přitom se hodně zkoušelo. Tehdy na 105 převrtané na 130 a trošku upravený motor, jako setrvák, ojnice, písty, kanály atd. Tehdy jsem na ní měl podložky a nejlepší materiál byl 15241. To byl materiál, kterému jsem věřil, hutněný materiál. Dát si tam blato a při představě, že to nevydrží se mám zatím rád a auto za 800 bych nerad rozbil. Nemluvě o pojišťovně jak by bylo posouzeno při expertíze.

Proto se někdy u diskuze culím. Držím pěsti ve výběru Luku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prochy, omlouvám se předem, protože o podložkách toho moc nevím. Ale proč by musela podložka, která je z obou stran sevřená mezi diskem a kotoučem být z nějakýho super legovanýho materiálu. Nehci se mýlit, ale nedělá se to naopak z hliníkových slitin ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich::smich::smich: jo tak to už jsem taky doma. Hliníkový šrouby by opravdu asi nebyly to nejlepší řešení. :smich::smich::smich:

Já jsem se nedávno právě jen tak zběžně koukal u MOMO na podložky, a tak si říkám, kurnik, vždyť to snad byl dural, tak proč to Prochy dělá z patnáctky. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich::smich::smich: jo tak to už jsem taky doma. Hliníkový šrouby by opravdu asi nebyly to nejlepší řešení. :smich::smich::smich:

Já jsem se nedávno právě jen tak zběžně koukal u MOMO na podložky, a tak si říkám, kurnik, vždyť to snad byl dural, tak proč to Prochy dělá z patnáctky. :D:D:D

Že by se mu to z ní líp stáčelo? :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...