Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

tvrdost 17 a 18 je skoro stejná- úplně v poho. na RS je hřích mít 17ky

Určitě ten rozdíl tam musí bejt minimální.Já trotl si koupil na zimu 15ky a ted mě to hrozně štve,aspoň to sou teda elektrony.Dneska jsem viděl modrý RSo a ten tam měl 15ky černý plecháče,no humus neskutečnej. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvrdost 17 a 18 je skoro stejná- úplně v poho. na RS je hřích mít 17ky

Určitě ten rozdíl tam musí bejt minimální.Já trotl si koupil na zimu 15ky a ted mě to hrozně štve,aspoň to sou teda elektrony.Dneska jsem viděl modrý RSo a ten tam měl 15ky černý plecháče,no humus neskutečnej. :D

Na RS a 15"??To tam jde??Třeba na OI se 15"kvůli velkým brzdám nevejdou,min 16"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvrdost 17 a 18 je skoro stejná- úplně v poho. na RS je hřích mít 17ky

Určitě ten rozdíl tam musí bejt minimální.Já trotl si koupil na zimu 15ky a ted mě to hrozně štve,aspoň to sou teda elektrony.Dneska jsem viděl modrý RSo a ten tam měl 15ky černý plecháče,no humus neskutečnej. :D

Na RS a 15"??To tam jde??Třeba na OI se 15"kvůli velkým brzdám nevejdou,min 16"

Tak mohli to být 16",nevím viděl jsem jí projet,každopádně černý plecháče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám na štítku odporúčané hustenie pre 225/45 R17 pri malej záťaži 2,0/2,0 ale nehustím tak. Hustím skôr predok na 2,2 a zadok na 1,9. Vypozoroval som to podľa ich deformácie, navyše sa mi zdá, že takto je aj ten zadok nejako menej nervózny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to už nevydržel a nasadil jsem svoje nový 18" RS kola. Hned jsem to málem vykotil na kruháku, protože jsem zapomněl, že jsou to funglovky. Klouzaly, jak naolejovaný. :D Ale je to velká paráda. Jen mi připadá, že to nějak skáče. A to nemyslím krátký nerovnosti, ale naopak dlouhý terénní vlny. Ale asi je to zase jen nezvyk po přezutí ze zimních. V každým případě si dovedu představit tvrdší podvozek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás je momentálne 1,5°C a v noci aj mrzne. Včera snežilo. Toto na letné (a ešte k tomu tvrdé Continentaly bez priečnych drážiek) rozhodne nie je. Ja prezujem tak v polke marca, ak už bude počasie OK.

1,5° C jo ? To jsi neříkal, že bydlíš na Gerlachu. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...