Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

OctII: Taky to byla láska na první pohled, když jsem je viděl poprvé, hned jsem věděl, že je tam dám. Nejdříve jsem chtěl 17 Zenithy, ale dneska jsem rád za Alessia. Přeci jenom Zenithy a Pegasusy má už dneska hodně lidí (nic proti nim, jsou to nádherný kola) a tak jsem se takhle trošku odlišil.

Martine, když nepočítáš nás tady, tak kolikrát jsi třeba ty 18" Zenithy na silnici už viděl ? Já teda párkrát a nemám z toho vůbec dojem, že bych se neodlišoval. Naopak. Pegasy ano, ty už víc lidí má, ale i tak zase až tak moc vidět nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OctII: Taky to byla láska na první pohled, když jsem je viděl poprvé, hned jsem věděl, že je tam dám. Nejdříve jsem chtěl 17 Zenithy, ale dneska jsem rád za Alessia. Přeci jenom Zenithy a Pegasusy má už dneska hodně lidí (nic proti nim, jsou to nádherný kola) a tak jsem se takhle trošku odlišil.

Martine, když nepočítáš nás tady, tak kolikrát jsi třeba ty 18" Zenithy na silnici už viděl ? Já teda párkrát a nemám z toho vůbec dojem, že bych se neodlišoval. Naopak. Pegasy ano, ty už víc lidí má, ale i tak zase až tak moc vidět nejsou.

přesně tak, 18ky RS kola jsem na civilní koktě viděl všehovšudy 2x, naopak jak píše Jirka, v takový Praze jezdí na Pegasech oktávek spoustu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OctII: Taky to byla láska na první pohled, když jsem je viděl poprvé, hned jsem věděl, že je tam dám. Nejdříve jsem chtěl 17 Zenithy, ale dneska jsem rád za Alessia. Přeci jenom Zenithy a Pegasusy má už dneska hodně lidí (nic proti nim, jsou to nádherný kola) a tak jsem se takhle trošku odlišil.

Martine, když nepočítáš nás tady, tak kolikrát jsi třeba ty 18" Zenithy na silnici už viděl ? Já teda párkrát a nemám z toho vůbec dojem, že bych se neodlišoval. Naopak. Pegasy ano, ty už víc lidí má, ale i tak zase až tak moc vidět nejsou.

Vzhledem k tomu, že jsem z Prahy a 90% mého ježdění je Praha a okolí, tak jsem těch 18 Zenithů viděl už několik. Zrovna kamarád má OII Combi RS s 18"Zenithama a je to pecka, ale já jsem psal o 17" Zenithech a Pegasusech a těch se tohle jaro vyrojilo, alespoň v Praze celkem dost. Je to věc názoru, někomu stačí k odlišení se 16" a někdo potřebuje 19".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja taky jako mišička radeji pastelky  :wub:

tak už jsi koupil ty Pegasy ?

Nene Pegasy to nakoneec nejsou, sehnal jsem lepči :D Mám 17" Zenithy fungl nový i s papučkama. Naprostá spokojenost, spotřeba šla sice trochu nahoru, ale jsou to tak v průměru asi 4 deci, tak se to dá. Mrkni do sekce Vaše OII, dneska když bude čas, tak bych tam večer přidal další fotky, teď už na RS kolech :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověče, přestan už si hrát s tím Avatarem. Já vždycky koukám, že je tu někdo novej a to jseš pořád ty .  :D  :D  :D

Musím Tě udržovat ve střehu :p

vždy ve střehu ;)

Odbočím trochu mimo, ale je to taky o kolech. Dneska jsem byl v jednom specializovaným pneuservisu, kam jsme s kamarádem vezli přezout kola o šířce 355 mm. Jinde si na to netroufli, tak jsme jeli sem. Ale co chci hlavně říct, že majitel servisu má červenýho Supa a na předku má 255/30/20" a na zadku 285/30/20". Blatníky se samozřejmě musely rozšířit, aby se to vlezlo. Zajímavej pohled, ale tahat po silnici bych to nechtěl. :D Takže i tohle se dá navěsit na Škodovku. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som včera tiež prezul na letné, ale mne šla spotreba naopak dole. Tak sa teším na nové rekordy. Na zimných mám rekord 5,4. Letné Continentalky sú dosť tvrdé. Zaujímavé, že hneď po prezutí boli pomerne hlučné a po pár km si nejako sadli. Smer rotácie som neprehodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som minulý štvrtok prezul, dali mi teraz GoodYear Hydragrip(predtým som mal Continental z výroby) a tieto aj napriek omnoho výraznejšiemu vzorku sú o dosť tichšie a hlavne perfektne držia. Troxu som sa bál čo bude pri 1,5°C, ale aj vtedy to bolo dobré...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som včera tiež prezul na letné, ale mne šla spotreba naopak dole. Tak sa teším na nové rekordy. Na zimných mám rekord 5,4. Letné Continentalky sú dosť tvrdé. Zaujímavé, že hneď po prezutí boli pomerne hlučné a po pár km si nejako sadli. Smer rotácie som neprehodil.

no já myslím, že je pořád ještě na letní trochu zima, a proto se možná ty kola jízdou zahřály a trochu změkly. Proto taky ta změna hlučnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...