Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
cosby

Jaká kola máte? FOTO

Doporučené příspěvky

No neviem, 19-ky by som si na auto už nedal. Nejazdím s tým len po okruhoch :D

Ale zníženie na tej modrej OII mi nejako nereže. Nemôžem sa ubrániť dojmu, že to auto vyzerá ako extrémne preťažené.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

MAm dotaz, nejak to nevyslo v Exterieru tak to dam jeste sem

Chci si poridit na zimu lita kola a libej se mi tyhle ale je v tom hacek

Maji tyhle rozmery, pujde to dat na octavku, respektive co by bylo potreba udelat aby to slo, a pujdou mi na to dat pneu 205/55

Typ: T 570

Rozměr: 7,0x16

Provedení: Titan/leštěné paprsky

Rozteč: 5/112

ET: 45

Editováno na Octavian1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

S tymi rozmermi ti to tam akurat sekne. A tie pneu 205/55 su akurat na to. Takze niet coho sa bat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    přiklánim se k těmhle, RS kola oktavce vubec nesluší!

Fakt nejsi normálni...když se ti neliběji kola tak je dám pryč ne?Fakt logika uvažování...Bože,Bože...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

už bylo na čase, aby se tu zase objevil nějakej jouda. Tak už je tu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Fakt nejsi normálni...když se ti neliběji kola tak je dám pryč ne?Fakt logika uvažování...Bože,Bože...

ty čoveče, ja začínám mít pocit, že normální nejsi ty, vytahuješ tady přísěpvek starej 2 měsíce, naprosto vytrženej z kontextu, takže třeba já vůbec neznám souvislosti ke kterým se vyjadřoval, když se mu RS kola nelíbí, ale dohledávat to fakt nebudu. vim, že nemam právo tady poučovat, ale snaž se prosim věnovat aktuálnějším příspěvkům...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ty čoveče, ja začínám mít pocit, že normální nejsi ty, vytahuješ tady přísěpvek starej 2 měsíce, naprosto vytrženej z kontextu, takže třeba já vůbec neznám souvislosti ke kterým se vyjadřoval, když se mu RS kola nelíbí, ale dohledávat to fakt nebudu. vim, že nemam právo tady poučovat, ale snaž se prosim věnovat aktuálnějším příspěvkům...

hlavně pak měl ten tvůj příspěvek ještě rozuzlení, který si Romeo nějak nestačil už přečíst ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    S tymi rozmermi ti to tam akurat sekne. A tie pneu 205/55 su akurat na to. Takze niet coho sa bat.

Co teda znamena ta 7 x16?? myslim tim tu 7, jak jsem to tu procet tak eT je roztec a cim mensi bude tim vic bude vycuhovat ale ta 7 znamena co???

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Co teda znamena ta 7 x16?? myslim tim tu 7, jak jsem to tu procet tak eT je roztec a cim mensi bude tim vic bude vycuhovat ale ta 7 znamena co???

Šířka disku

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

JirkaK aha, a to koukam, ze cituje mě, nj, když je někdo natvrdlej a nepochopí co a jak jsem to myslel, tak mu není pomoci. tzn jak jsi psal ty: neřeš, nepátrej a hlavně nepřepínej...

Romario: ano, RS kola jsou ty nejhorší co jdou na OII dát, proto je mám :)

Editováno na Luke288

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Octavian: 7 je sirka disku v palcoch(jeden palec je priblizne 2,5 cm), Octavia ma original 6,5 ale 7 je stale v pohode. ET nie je roztec. Roztec je 112. ET je tu niekde na obrazku aj vysvetlene. Cim je mensie tak disk ide viac von.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Octavian: 7 je sirka disku v palcoch(jeden palec je priblizne 2,5 cm), Octavia ma original 6,5 ale 7 je stale v pohode. ET nie je roztec. Roztec je 112. ET je tu niekde na obrazku aj vysvetlene. Cim je mensie tak disk ide viac von.

Diky me stacilo jen ze mi to tam pujde a nebude to vypadat divne, a slo mi o to ze tam pujdou pneumatiky 205, bal jsem se protoze je mam uz koupeny :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

:palec2:

Tak tohle je vec jsou to 20 ZOLL ale ty gumy to musi byt slusny kostitras co ????????

post-269-1177961266_thumb.jpg

post-269-1177961497_thumb.jpg

post-269-1177961507_thumb.jpg

Editováno na Harley1006

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdar.

Mam na OII 1,9 TDI 195/65 R15 a chtel bych dat 225/45 R17 z RS. O kolik asi tak stoupne spotreba diky vetsimu valivemu odporu sirsich pneu?

Diky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    :palec2:

Tak tohle je vec jsou to 20 ZOLL ale ty gumy to musi byt slusny kostitras co ????????

Zajímavá kolečka...sice bych si je nedal, ale jsou zajímavá.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Zdar.

Mam na OII 1,9 TDI 195/65 R15 a chtel bych dat 225/45 R17 z RS. O kolik asi tak stoupne spotreba diky vetsimu valivemu odporu sirsich pneu?

Diky

troufnu si rict, ze skoro o nic, na TDIcku to proste nepoznas

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tě zklamu ale NEní.. (pro mě) vadí mi na tom mračítka a spodní část masky..

Editováno na superfatty

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mad Mike : taky se mi nelibi, hlavne jak rikali ostatní, predni maska a mracitka se mi nelibi a pak ty kola to je taky (pro me) nevkus. Ale nekdo rad holky a jiny zas vdolky...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Zdar.

Diky

Ahoj, ze 15" Orion 195/65/15 jsem presel prave na RS 17" 225/45 a spotreba se mi zvedla pri stejnem stylu jizdy cca o 0,3 az 0,4 l/100km, takze zadna hruza to neni. Pokud mas ropaka, tak tam jak rika Luke ta spotreba bude jeste mensi, videl bych to tak na 0,2l/100km

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Tě zklamu ale NEní.. (pro mě) vadí mi na tom mračítka a spodní část masky..

Už tu byly horší...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se