Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

tyhle kola jsem měl v autě v kufru, když jsem ho přebíral, nasazený byly 15ky zimáky a tyhle byly letní...

Predpokladám,že si mal na 16" Bridge Turanzy ER300 o cca koľko je vyššia spotreba na 17" kolach?

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Marios,vždy je lepšie vidieť kolá na aute,ako vo výklade a veľa ľudí olutovalo časom kúpu,nakoľko sa im prestali páčiť,alebo uvideli lepšie.Nezazlievaj mu to,Lala je opatrnejší a radšej si kúpu poriadne premyslí,než by mal potom hromžiť.Ak nejaké foto nájdem,tak ho sem hodím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolegové, kamarádi.

Již dva měsíce sedím na internetu a snažím se vybrat 17 kola na moje autíčko.Pokud máte nějaké fotky s pěknýma kolama sem s nima.Budu vám vděčný. Je to ,,těžká písnička,,vybrat kola.

děkuji

No určitě by se nějaké fotky našly.... ;)

sice nevím,jestli ti to pomůže při výběru, je to přeci jen VW

post-12232-1204218008_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mu to nezazlivam, ale bud se mi ty kola libi a vim ze budou pekne aji na aute a nebo se mi nelíbí... No asi mám lepší představivost něz jiní když si to umím představit, nehledě na to, že jsou věci jako Photoshop ve kterém si jakákoliv kola nasadíš přimo na své auto na obrázku. A dalsi vec je ta, ze bych si koupil pouze original skoda kola a u nich clovek presne vi co kupuje protoze jezdi plno jinych aut na tech kolech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:o Hele moje auto B)

Jo jinak něco takového jsem myslel, s toho si musí každý udělat představu jak auto vypadá s těmi koly. Jinak já původně chtěl taky Siriusy když nebylo možno sehnat Apollony, ale nakonec jsem sehnal skvělej kup 17" Zenith a nebylo co řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslite PALLASy?? Ja som ich uz na par oktavkach videl aj nazivo a mne sa pacili. A pozdavali sa mi aj z toho hladiska, ze Pegasusy ma vela oktaviek a tieto su este take neopozerane. Navyse zo skusenosti viem (na FI som mal model DENT a teraz ich ma draha na jej FI) tie prelisky na koncoch lucov z dialky pekne opticky zvacsuju disk :palec2:

post-6161-1204356084_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj ked je to OT, pripajam fotku z minuleho vikendu, ked som nam obom uz prehadzoval kola, ako obyc. 14''kola slusne vyzeraju - podla mna vdaka tym preliskom...

a este: mischicka - super fotka s tou Coronou !! :palec:

post-6161-1204356648_thumb.jpg

Editováno: , autor: omiko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ještě i ty Sputniky jsou taky hezké, ale co se týče těch nových kol pro MR2008 tak jim pořád nemohu pŕijit moc na chuť...

Sputniky jsou nej a na O2 vypadají krásně. Už se těším až je budu mít na autíčku. Neprodává někdo mírně použité?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

undefined - Sputniky už bude väčší problém zohnať.Vyskytujú sa v inzerátoch minimálne.A ak ich aj niekto predáva,tak ako naschval nenapíše,že predáva Sputniky,aby to človek pomocou vyhľadávaša okamžite našiel,ale uvedie iba orig.kola,alebo iba 17" kola na Octaviu,ktorých je spústa,tiež som si na ne brúsil zuby a nakoniec som to vzdal Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci dělat reklamu, ale koukněte na www.mzb.cz a tam se dají vybrat pěkná kola hlavně neokoukaná... Nějaké značky jsem vůbec neznal a to si nemyslim, že bych se o to vůbec nezajímal :) Zajímavé jsou taky Fondmetal. Nabídka na www.fondmetal.com

Editováno: , autor: JeniCZek007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Je jaro, tak že bych rád taky vylepšil svoje autíčko.Rád bych vyměnil originální Alu za nejaké hezčí.Mám auto v antracitu, tak že jsem si vybral tyto kola a chtěl bych znát Váš názor. Jsou to kola od firmy Kosei, typ ZURICH, 7x16, ET38 - střed je v antracitu a lemy leštěné.Myslím si, že by mohly k mému auto pasovat.

post-6706-1205663282_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je jaro, tak že bych rád taky vylepšil svoje autíčko.Rád bych vyměnil originální Alu za nejaké hezčí.Mám auto v antracitu, tak že jsem si vybral tyto kola a chtěl bych znát Váš názor. Jsou to kola od firmy Kosei, typ ZURICH, 7x16, ET38 - střed je v antracitu a lemy leštěné.Myslím si, že by mohly k mému auto pasovat.

post-6706-1205663282_thumb.jpg

takhle vypadají dobře!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...