Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

Tak taky přidám foto - 18"

A nevíte někdo o 16" bo 17" na zimu na OII se zimákama ?

Já mam 15" liťáky Škoda se zimákama a ty bych pak prodal.

A cosby proč nechceš víc jak 17" ? Tvrdost je stejná s 18"

Já prodávam 18 " ;)

kola dobrý, ale víc se mi líbí to tvoje bydlení. Už mě to zaujalo minule, to byla fotka i s kusem baráku. Ta krajina je nádherná, a to je vidět jen málo. Fakt závidím. (za předpokladu, že někde vedle mimo záběr nestojí 150 m tovární komín :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě by tam asi nejvíc vadilo to ET, ale aspoň to poleze trochu ven. Jde hlavně o ložiska, i když to jsou taky spíš předsudky. Zatím mi nikdo nepotvrdil, že by mu odešly ložiska na základě nevhodně volenýho ET kol nebo díky podložkám. I když teoreticky je to možný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě jsem ji hledal a nenašel.Myslím,že to ET bude vypadat OK.Teď jsem na svoji OII dával plecháče na zimu a schválně jsem sháněl s Passata,který má ET 37,kdežto plechy z OII mají 47 a vypadá to pěkně.Vůbec se mi nelíbí ty zapuštěné zadné kola na origo diskách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tj, ale na svým minulým autě jsem zažil, jaký to je, když škrtá zadní kolo o pertl(jasně, OII ho nemá, ale princip je stejnej), takžde ted mam radši jistotu, ze i kdyz naložim auto 4ma lidma a plnej kufr cementu, tak pojedu v poho

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě by tam asi nejvíc vadilo to ET, ale aspoň to poleze trochu ven. Jde hlavně o ložiska, i když to jsou taky spíš předsudky. Zatím mi nikdo nepotvrdil, že by mu odešly ložiska na základě nevhodně volenýho ET kol nebo díky podložkám. I když teoreticky je to možný.

To nejsou předsudky, to je fyzika. Všechno se tvoří bezpečnější než je třeba, tady prostě kousek té "rezervy" sebereš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ale mluvím o životnosti těch ložisek, ne o bezpečnosti. A rozšířením rozchodu kol bys měl bezpečnosti spíš napomoct, ne.

Já taky nemluvil o bezpečnosti provozu, ale materiálu :) Všechno se počítá a tvoří na nějaký koeficient bezpečnosti (v kostce = rezerva než to praskne nebo cokoliv jiného udělá kol100 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ale mluvím o životnosti těch ložisek, ne o bezpečnosti. A rozšířením rozchodu kol bys měl bezpečnosti spíš napomoct, ne.

Já taky nemluvil o bezpečnosti provozu, ale materiálu :) Všechno se počítá a tvoří na nějaký koeficient bezpečnosti (v kostce = rezerva než to praskne nebo cokoliv jiného udělá kol100 )

K aneb jak se bojis vole, tak to rikal muj profa ve skole :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar Cocby,

fotky jsou sice starší a nic moc, ale aspoň něco když už nic. Teď to mám na plechách, alu půjdou až na jaro. Ale ty ze supa hlavně to ET vypadá dost dobře, jdou decentně ven jak na přední nápravě, ale hlavně zadek. Když se podíváš zezadu, tak to vypadá dost dobře jak jsou od sebe ty kola, klasika O2 je hrozně zapuštěná, i když třeba ty Vegy jsou moc hezké.

Jinak jsou to loňské fotky z jara, teď už tam mám aspoň RS křídlo vzadu tak to zase vypadá jinak a taky dodělané xenony. Jiank fotka zepredu nic moc, ty kola moc vidět nejdou zezadu foto bohužel nemám.

post-61-1169889623.jpg

Editováno: , autor: rostama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...