Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

tu je ze zadu na Metanech .......

pánové poraďte nejde přiložit foto? Mám to .bmp v rozliš 203x152 a velikost je 91kB a píše to :

Nahrávání tohoto druhu souboru není povoleno.

Nemůžete poradit

Nevím, jestli to může být tím, ale zkus třeba z toho udělat .jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Cosby : je to otázka vkusu.

Já tehdy řešil koupit 16" na zimu a když jsem si spočítal kolik stojí plech a poklice x 4.

U těch 16" metanu jsem dal 2 za kus a ještě odpočet DPH, tak nebylo co řešit.

Jsou to starší foto, teď jsou zatmavený okna a červené brzdiče, vypadá to zase jinak, ale jak říkám proti gustu žádný ........ .

post-61-1170057366.jpg

Editováno: , autor: Prochy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Juricek, a jakej je podle tebe rozdíl, když tam budou 17" nebo 16" ? To je přece průměr disku a ne průměr pneumatiky. Jediný, co může hrát roli, je šířka pneu nebo špatně zvolený ET. To by potom ty řetězy mohly v podbězích o něco dřít. Ale myslím, že při rozměru 225/40/18 budou ty řetězy normálně fungovat. Je ovšem otázka, kdo jezdí v zimě s tímhle rozměrem. :o

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v zime bude vyššie profilové číslo prínosom skôr v pohodlí jazdy a menšom riziku zničenia disku. My už teraz máme na cestách statočné diery.

Tak trochu s priemerom disku súvisí aj šírka pneu. Na 18" RS disk asi nikto nebude dávať pneu 205. A je pravda, že na snehu to na širokých pneu celkom dosť pláve. A pokiaľ má disk veľký priemer, tak pri prejazde cez hlboký sneh alebo pri nejakých šmykoch sa do disku naberie sneh a kolesá sa stanú celkom nevyvážené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za nazory... jen zopakuju moji otazku - hledam kolo (rafek) z prislusenstvi Skoda, ktery budu pouzivat pouze pro zimni provoz, a ktery pujde hodit jak na octu2 (RS) tak na superba. nerozporuju, jestli je 17,18 na zimu blbost, chci proste jen znat jake kolo (napr. solid, cubic, extende, metan) na vyse uvedena kriteria pasuje a jestli s tim ma nekdo zkusenosti. pokud muzu skromne poprosit o odpovedi od lidi, kteri s tim maji ZKUSENOST - tzn. mudrlanti maji pauzu... mockrat diky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se nečertím,jen konstatuji.Myslím,že 16"bys ještě našel,ale 17 se myslím dělají už jako 7,5" a u Supa bude na 99% vadit horní rameno,u Octy by to bylo OK.Nejlíp do pneuservisu,ale co já vím,i s Metany u Supa byly s řetězy problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...