Přejít na obsah

Octavia I RS


novi37

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Takže našiel som to 1.8T (110kW) aj na rumunskej stránke, ktorá je dosť aktualizovaná.

To, že je na ukrajinskej, sa nečudujem, nie je tam napr. ani zmienka o novej Fábii..

Kuknite si to, čo sa mi podarilo nakonfigurovať :D

http://cc.porscheinformatik.com/nwapp/nws_ro;jsessionid=76F507126C48443AC1FF9DDF2080A5AB?SVC=CC&ENV=SKODA!ro!!!C!!!&cc.MID=1280394070186

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

NAZDAR MOTOROVÝ NADŠDENCI: potřeboval bych od vás poradit. Mám 200 000Kč a chtěl bych si pořídit Octavii I RS(můj velký sen). Ročně najezdím tak kolem 15t km. Našel jsem na netu pár kousků a rád bych na ně znal Vaše názory.

1. Škoda Octavia Kombi RS - r.v. 2005, 47 000 km, Climatronic, ESP, ABS, v kůži, vše v elektrice, prostě kromě tempomatu, vyhřívání sedaček a park. senzorů vše

2. Škoda Octavia Kombi RS - r.v. 2004, 67 000 km, Climatronic, ESP, ABS, v kůži, vše v elektrice, chybí park. asistent jinak vše

3. Škoda Octavia Kombi RS - r.v. 2004, 90 000 km, Climatronic, ESP, ABS, v kůži, vše v elektrice, chybí park. asistent jinak vše

Z rodinných důvodů volím kombi. Není to sice ono ale svezl jsem se v obojím, jak v hatchbacku tak v kombi a rozdílů moc nevidím. Kdyby jste mi někdo doporučil nějakou jinou byl bych rád. Cena tak max. do 250 000Kč.Díky za Vaše názory a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NAZDAR MOTOROVÝ NADŠDENCI: potřeboval bych od vás poradit. Mám 200 000Kč a chtěl bych si pořídit Octavii I RS(můj velký sen). Ročně najezdím tak kolem 15t km. Našel jsem na netu pár kousků a rád bych na ně znal Vaše názory.

1. Škoda Octavia Kombi RS - r.v. 2005, 47 000 km, Climatronic, ESP, ABS, v kůži, vše v elektrice, prostě kromě tempomatu, vyhřívání sedaček a park. senzorů vše

2. Škoda Octavia Kombi RS - r.v. 2004, 67 000 km, Climatronic, ESP, ABS, v kůži, vše v elektrice, chybí park. asistent jinak vše

3. Škoda Octavia Kombi RS - r.v. 2004, 90 000 km, Climatronic, ESP, ABS, v kůži, vše v elektrice, chybí park. asistent jinak vše

Z rodinných důvodů volím kombi. Není to sice ono ale svezl jsem se v obojím, jak v hatchbacku tak v kombi a rozdílů moc nevidím. Kdyby jste mi někdo doporučil nějakou jinou byl bych rád. Cena tak max. do 250 000Kč.Díky za Vaše názory a rady.

Pardon zapomněl jsem na ceny:

1. 185 000Kč

2. 170 000Kč

3. 150 000Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravim,

nedavno som si kupil RS-u rok vyroby 2003 na najazdenych necelych 50t km, ja viem je to malo a spekulacie su na mieste ze boli pretocene km, ale auto ma uplnu servisnu historiu a aj som ho napojil na pocitac a vsetko sedi, interier je ako novy, volant a sedacky niesu vysuchane a aj agregat vyzera cisto a velmi zachovale a aj po prevezeni sa na aute nenasli ziadne chyby, no vsetko v perfektnom stave. Majitel predomnou malo kedy na nej jazdil, pretoze stale chodil na sluzobnom aute a tu Rs-u pouzival len cez vikedny. A chcem sa opytat ze ci je normalne ze spojka zabera hore alebo nie. O odpovede poprosim len skutocnych znalcov RS-iek, Dakujem

Editováno: , autor: 23paso23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NAZDAR MOTOROVÝ NADŠDENCI: potřeboval bych od vás poradit. Mám 200 000Kč a chtěl bych si pořídit Octavii I RS(můj velký sen). Ročně najezdím tak kolem 15t km. Našel jsem na netu pár kousků a rád bych na ně znal Vaše názory.

1. Škoda Octavia Kombi RS - r.v. 2005, 47 000 km, Climatronic, ESP, ABS, v kůži, vše v elektrice, prostě kromě tempomatu, vyhřívání sedaček a park. senzorů vše

2. Škoda Octavia Kombi RS - r.v. 2004, 67 000 km, Climatronic, ESP, ABS, v kůži, vše v elektrice, chybí park. asistent jinak vše

3. Škoda Octavia Kombi RS - r.v. 2004, 90 000 km, Climatronic, ESP, ABS, v kůži, vše v elektrice, chybí park. asistent jinak vše

Z rodinných důvodů volím kombi. Není to sice ono ale svezl jsem se v obojím, jak v hatchbacku tak v kombi a rozdílů moc nevidím. Kdyby jste mi někdo doporučil nějakou jinou byl bych rád. Cena tak max. do 250 000Kč.Díky za Vaše názory a rady.

nebyla náhodou poslední vyrobena O1RS v roce 04?...a to už je ceklem rarita ju sehnat?...prosím opravte mě..jsem spíš přes fabky jak octavky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim pani, chcel by som pocut nazor od skusenych dufam ze poradite.

Jedna sa o O RS 1,8T r.v.2004 najazd 250tkm, kolko este vydrzi tento motor? bolo on riadne postarane,zavodny olej,atd, obcas slo na preteky (3-4x).

Sli by ste do takehoto auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

ahoj vsem, kdyz se tu tak vasnive rozebiraji ORS musim se sverit se svym trapenim. Cca pul roku po vymene oleje (10w60) mi zacal celkem hodne unikat ale louze nenachazim, motorak se zda byt cisty a ze by za mnou zustaval oblak dymu taky nemuzu rict.. ale posledni dobou skutecne leju 250ml na 500-600km. Zda se mi to dost. Obcas jedu klidnou nohu obcas pridam. Nemate nekdo podobne zkusenosti nebo jeste lip nekdo z Prahy ci okoli MB kdo by mi odborne na to auto mrknul a povedel mi svuj nazor? Autorizak je ta posledni moznost ;) diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravim, neviete ako sa daju nastavit xenony na ORS1, pretoze mi svetia priliz nizko. Diky

xenony by mely byt samostelovaci podle vyvazeni vozu... funguje to za pomoci tahel ktery jsou umisteny nestastne v prostoru podbehu a dost casto se tak poskodi a prestanou fungovat. zrejme tvuj pripad. to je vse co vim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim

Mam taky problem u mojej Rs-ky a to je, ze rano ked je zima tak nastartujem v pohode, ale o po chvili motor akoby bezal len na 3 valce a niekedy aj zdochne, robi to len chvilku niekolko sekund akonahle sa trosku zohreje uz bezi ako ma, proste to robi len ked je zima v lete som z tym problem nemal, neviete cim to moze byt? za odpovede dakujem ;)

Editováno: , autor: 23paso23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím, planuji si koupit nové auto. V hledáčku mám i Octavii I RS. Zajímalo by mě, jaké jsou celkové náklady na provoz vozu za rok, nemyslím jen benzín, ale i olej, pneu, servis... Nemíním na autě šetřit, jen mne to zajímá. Předem díky za všechny reakce. PS: kdyby někdo věděl o RSu kolem 150tis v dobrým stavu, klidně pošlete odkaz ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...