Přejít na obsah

Octavia I RS


novi37

Doporučené příspěvky

Ahoj, tak teda já se taky pochlubím. Koupil jsem RS před rokem a všechno šlape a funguje, je načipovaná na 210 koní, KN filtr, blow-off Mk II, výfuk OTTO racing, v interiéru vše origo akorát na A sloupku 3 budíky-tlak turba, tlak a teplota oleje. Plánované úpravy? Odčipovat, protože průměrná spotřeba ve městě 11 až 12 se mi zdá moc a mimo město 8. Zkoušel jsem minimální spotřebu a dostal jsem se na hodnotu 6,8 l ale kvůli takové jízdy jsem si rs nekoupil. Jen používám RS každodenně a 180 koní mi bude (doufám =) ) stačit. Poruchy žádné, akorát s neodborně navařeným výfukem jsem měl trable, už je vše vyřešeno po zásahu odborníka se svářečkou v ruce. Doporučuju všem co hledají rychlé autko na každodenní používání, 4 dveře, velký kufr, rodinné autko =).

RE: No nevim co cekas ja jedil s ORS bezne za 11L i nechiple a plak i s chiplou z DE a stejny (mela mit papirove taky 210PS...ale na brzde pak 196PS ) ...pokud chces spotrebu dodelej LGP nebo prejdi na silne TDi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak ja zacnu tou svou :

Chtel sem si koupit motorku, strasne dlouho sem o ni premejslel a kdyz uz byli $$$ a zacal sem se rozhlizet do ceho pujdu (CBR600F Sport nebo R6) tak sem se o tom doma zminil a tam mi bylo receno, ze jakmile se ji koupim nemam uz k rodicum chodit, nechtej me videt a nechtej me jit na pohreb. No a protoze sem kloucek poslusnej a rozumnej zacal sem teda premejslet o aute kdyz moto ne. Vyber padl bud na Seat Leon Cupra 4x4 Tdi a nebo pak benzinova Octavia RS 1,8T. No hledal sem asi pul roku nez sem nasel to prave auti a vyber padl na Octuli a tady je :

Znacka : Skoda

Model : Octavia RS 08/2002

Vykon : 1,8T RS 132kW 235Nm ... zatim zadne performance upravy ( bude neco malo )

Vybava : Chybi mi parkovaci senzor (nechci) a tempomat (bude) jinak PLNA

Spotreba : Dlouhodobou mam 8,2l/100km a nejak extra to nesetrim, ze bych jezdil na spotrebu. Kdyz chci jet na spotrebu tzn. dalnice 100km/h a okresky dle predpisu dostanu se pod 6,5l/100km. Nejlepsi spotreba tusim ze 5,3l/100km a to cesta JBC-Praha (cca 100km). Jinak ale dle me dlouhodobe je videt, ze takhle se jezdit neda a ten motor se proste musi trosku honit :D Jinak ale jezdim slusne dle predpisu :D

Dalsi upravy : Komplet predelana hudba Alpine+Rainbow+Audison+Dietz

Plany : Sportovni filtr sani do origo airboxu od Green, Blow-off-valve, Chip Sportmotor

Opravy :

- Hned po koupi sem nechal vymenit celou zamkovou sadu, protoze sem mel jen jeden klic k autu a to se mi nelibilo. Coz teda asi neni moc oprava ;)

- Vaha vzduchu

- Na predni naprave vymena ramen a tusim ze napravnice

Nazdar, mas nadhernu octaviu RS, a ta farba je tiez kraaasna, mohol by si mi povedat kod tej cervenej farby prosim ta ?

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Tak ja zacnu tou svou :

Chtel sem si koupit motorku, strasne dlouho sem o ni premejslel a kdyz uz byli $$$ a zacal sem se rozhlizet do ceho pujdu (CBR600F Sport nebo R6) tak sem se o tom doma zminil a tam mi bylo receno, ze jakmile se ji koupim nemam uz k rodicum chodit, nechtej me videt a nechtej me jit na pohreb. No a protoze sem kloucek poslusnej a rozumnej zacal sem teda premejslet o aute kdyz moto ne. Vyber padl bud na Seat Leon Cupra 4x4 Tdi a nebo pak benzinova Octavia RS 1,8T. No hledal sem asi pul roku nez sem nasel to prave auti a vyber padl na Octuli a tady je :

Znacka : Skoda

Model : Octavia RS 08/2002

Vykon : 1,8T RS 132kW 235Nm ... zatim zadne performance upravy ( bude neco malo )

Vybava : Chybi mi parkovaci senzor (nechci) a tempomat (bude) jinak PLNA

Spotreba : Dlouhodobou mam 8,2l/100km a nejak extra to nesetrim, ze bych jezdil na spotrebu. Kdyz chci jet na spotrebu tzn. dalnice 100km/h a okresky dle predpisu dostanu se pod 6,5l/100km. Nejlepsi spotreba tusim ze 5,3l/100km a to cesta JBC-Praha (cca 100km). Jinak ale dle me dlouhodobe je videt, ze takhle se jezdit neda a ten motor se proste musi trosku honit :D Jinak ale jezdim slusne dle predpisu :D

Dalsi upravy : Komplet predelana hudba Alpine+Rainbow+Audison+Dietz

Plany : Sportovni filtr sani do origo airboxu od Green, Blow-off-valve, Chip Sportmotor

Opravy :

- Hned po koupi sem nechal vymenit celou zamkovou sadu, protoze sem mel jen jeden klic k autu a to se mi nelibilo. Coz teda asi neni moc oprava ;)

- Vaha vzduchu

- Na predni naprave vymena ramen a tusim ze napravnice

Nazdar, mas nadhernu octaviu RS, a ta farba je tiez kraaasna, mohol by si mi povedat kod tej cervenej farby prosim ta ?

dik

RE: Cervena Corrida, akorat prvni ORS meli svetlejsi Rally...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja zacnu tou svou :

Chtel sem si koupit motorku, strasne dlouho sem o ni premejslel a kdyz uz byli $$$ a zacal sem se rozhlizet do ceho pujdu (CBR600F Sport nebo R6) tak sem se o tom doma zminil a tam mi bylo receno, ze jakmile se ji koupim nemam uz k rodicum chodit, nechtej me videt a nechtej me jit na pohreb. No a protoze sem kloucek poslusnej a rozumnej zacal sem teda premejslet o aute kdyz moto ne. Vyber padl bud na Seat Leon Cupra 4x4 Tdi a nebo pak benzinova Octavia RS 1,8T. No hledal sem asi pul roku nez sem nasel to prave auti a vyber padl na Octuli a tady je :

Znacka : Skoda

Model : Octavia RS 08/2002

Vykon : 1,8T RS 132kW 235Nm ... zatim zadne performance upravy ( bude neco malo )

Vybava : Chybi mi parkovaci senzor (nechci) a tempomat (bude) jinak PLNA

Spotreba : Dlouhodobou mam 8,2l/100km a nejak extra to nesetrim, ze bych jezdil na spotrebu. Kdyz chci jet na spotrebu tzn. dalnice 100km/h a okresky dle predpisu dostanu se pod 6,5l/100km. Nejlepsi spotreba tusim ze 5,3l/100km a to cesta JBC-Praha (cca 100km). Jinak ale dle me dlouhodobe je videt, ze takhle se jezdit neda a ten motor se proste musi trosku honit :D Jinak ale jezdim slusne dle predpisu :D

Dalsi upravy : Komplet predelana hudba Alpine+Rainbow+Audison+Dietz

Plany : Sportovni filtr sani do origo airboxu od Green, Blow-off-valve, Chip Sportmotor

Opravy :

- Hned po koupi sem nechal vymenit celou zamkovou sadu, protoze sem mel jen jeden klic k autu a to se mi nelibilo. Coz teda asi neni moc oprava ;)

- Vaha vzduchu

- Na predni naprave vymena ramen a tusim ze napravnice

Nazdar, mas nadhernu octaviu RS, a ta farba je tiez kraaasna, mohol by si mi povedat kod tej cervenej farby prosim ta ?

dik

RE: Cervena Corrida, akorat prvni ORS meli svetlejsi Rally..

diiik moooc :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Prosim o radu, ktoru spojkovu sadu zakupit na moju RS - pred tyzdnom chcipla, tak by som Vas chcel poprosit ktora sada bude najidealnejsia... vyberam v autokelly, z financnych dovodv, mam tam zabezpecenu celkom slusnu zlavu...

Vyberam z nasledujucich :

SP 826050 spojková sada VALEO Premium

SP 826488 spojková sada VALEO

BB HK07336 3 dílná spojková sada AP

BB HK07854 zrušeno spojková sada AP

LK 623304700 3 dílná spojková sada LUK

SA 3000829501 3 dílná spojková sada SACHS

SA 3000951707 3 dílná spojková sada SACHS

diky za akukolvek pomoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potreboval jsem větší auto, hlavně teda kufr, tak po Corse GSi (89') a Saxu VTS (00') padla volba na Octavii RS (01')

Znacka : Skoda

Model : Octavia RS 10/2001

Vykon : 1,8T RS 132kW 235Nm ... nejspíš po čipu, ověřím na brzdě

Vybava : xenony, palubní počítač, kůže, el. okna, synchronně ovládáné el.zrcátka, vyhřívané zrcátka, kůže, Alu 17", orig.rádio + CD měnič, výškově nastavitelní sedačky, loketní opěrky, centrál + alarm, dálkové ovládání, ostřikovače světlometů, zadní stěrač, mlhové světlomety, ESP, ASR, ABS, EDS, MBA, 4x airbag

Spotreba : Jezdím krátké trasy a spotřeba zatím kolem 9l, na delší trase slušnou jízdou není problém jet i pod 6l, jinak slušná jízda a sem tam nějaké to zpestření znamená na delších trasách cca 7,5l

Opravy :

85tis km - výměna čidla teploty vody (180Kč), oprava vyhřívaní levého zrcátka (0Kč), výměna žárovky levé přední parkovačky a osvětlení SPZ (10Kč)

Upravy :

- vložka vzduchového filtru KINGDRAGON

- nejspíš je po chiptuningu, oveřím na brzdě

- blow-off ventil

- MDF podložky pod repro, vytlumení dvěří Tecsoundem

- repro HELIX Blue 62 vpředu a HELIX Blue 5 vzadu

- nerez. odkládací opěrka nohy

Plánováno:

- tempomat

- vyhřívané sedačky

Čus, nejsi náhodou z Knovíze nebo z okolí? podlé té fotky Smíšené zboží..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Tak to hod do bazaru a viacej info+foto interieru, to ma vazne len 28tkm?

Do bazaru ??? Dyť by mi ho tam ušmudlali :doh Ano má najeto opravdu jen 28 tisíc a na autě to je znát! Po sněhu to auto ještě nejelo a kromě oleje a brzdové kapaliny je v autě ještě všechno tovární vč. náplně v ostřikovačích ;) Jo a vlastně jsem ještě asi 2x dofoukával vzduch do pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten zadní reflexní panel jsem dostal od Škody jako dárek když jsem si vůz přebíral v Boleslavi. Hned jsem ho tam šoupnul a myslím že to ten zadek tak trochu osvěžilo a s tou stříbrnou to docela ladí.

Jinak cenu ani nevím ale ani to nějak nehrotím ten prodej, já jen kdyby měl někdo vyloženě zájem o tento výstavní kus. Cena by samozřejmě musela odpovídat stavu.

Jsem kousek od Českého Těšína.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten zadní reflexní panel jsem dostal od Škody jako dárek když jsem si vůz přebíral v Boleslavi. Hned jsem ho tam šoupnul a myslím že to ten zadek tak trochu osvěžilo a s tou stříbrnou to docela ladí.

Jinak cenu ani nevím ale ani to nějak nehrotím ten prodej, já jen kdyby měl někdo vyloženě zájem o tento výstavní kus. Cena by samozřejmě musela odpovídat stavu.

Jsem kousek od Českého Těšína.

No s tim reflexnim cimsi mam jinej nazor, ale to nevadi, co Cech to muzikant :D ... sakra ... vlastne co osůůbka to nazor :D !!

Jinak s tou cenou ... urcite mas aspon nejakou predstavu ne ? Kamos shani RSku a chtel moji, tak sem mu rekl, ze neee a ze se mu poptam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s tím nájezdem je to celkem jednoduché, doma mám ještě druhý vůz ale i tím jezdím poměrně málo protože používám služební auto i pro soukromé jízdy. Navíc mám ještě motorku a tou najezdím za sezonu 2x tolik co s RS. Jinak RS má najeto tolik km hlavně proto že s ním jezdím v létě 2 až 3x za rok za rodinou do čech (tam a z5 to je 750 km). Tam jedu RSem hlavně proto že se rád svezu a služební V6 zas docela papá takže radši volím RS. No takže kdybych neměl rodinu v čechách tak by měla ta octávka najeto tak cca 17000 km což jsem najel přes léto jen tak za zábavou.

Jinak jak jsem psal, přes zimu stojí přikrytá v garáži a když prší tak taky nejedu protože mi je líto jí zašpinit.

No co se týče ceny, já za ni dal 790000 kč a teť nevím no - každopádně za 300000 bych ji nikomu nedal.

Editováno: , autor: Miki RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s tím nájezdem je to celkem jednoduché, doma mám ještě druhý vůz ale i tím jezdím poměrně málo protože používám služební auto i pro soukromé jízdy. Navíc mám ještě motorku a tou najezdím za sezonu 2x tolik co s RS. Jinak RS má najeto tolik km hlavně proto že s ním jezdím v létě 2 až 3x za rok za rodinou do čech (tam a z5 to je 750 km). Tam jedu RSem hlavně proto že se rád svezu a služební V6 zas docela papá takže radši volím RS. No takže kdybych neměl rodinu v čechách tak by měla ta octávka najeto tak cca 17000 km což jsem najel přes léto jen tak za zábavou.

Jinak jak jsem psal, přes zimu stojí přikrytá v garáži a když prší tak taky nejedu protože mi je líto jí zašpinit.

No co se týče ceny, já za ni dal 790000 kč a teť nevím no - každopádně za 300000 bych ji nikomu nedal.

Jeeee sem rad, ze nejsem jedinej magor, co jezdi s autem prevazne jen kdyz je hezky a pres zimu ma auto v garazi :D:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...