Přejít na obsah

Octavia I RS


novi37

Doporučené příspěvky

Hm, dobrý dotaz.

Řekněme, že já najezdím za rok 15 tkm, řeknu Ti, že mně to ročně vyjde na 50 tKč, ale ty za rok najezíš 30 tkm a po roce mi budeš nadávat, že jsem Ti lhal.

Nebo naopak najezdíš jen 7 tkm a budeš se mi smát jaký že to jsem trotl a jezdím tak draho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fajn, tak trošku jinak :kol-28: : kolik tak stojí servis na těch zhruba 15tis. km(takže oleje)? Vím, že se tu ptám jak trotl, ale nechci vyhodit našetřený prachy, abych pak litoval. Ekonomickou stránku mám spočítanou, jen to chci vědět ještě z jiné strany. To že umí být rozežraná vím, se vším tak nějak počítám, jen ty náklady na opravy nějak nemůžu dohledat. Kolik dám například za rozvody?

Nevíte náhodou něco o týhle RS: http://www.sportovnivozy.cz/20618-skoda-octavia-rs-skoda-octavia-rs-1-liberec (chvilku už se tam povaluje, tak jestli na ní není nějaký problém)

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I to se dá těžko říct.

Třeba posledně jsem měnil olej a všechny filtry (kromě naftového) za cca 2 tKč.

Rozvody nevím, koupil jsem auto s novými.

Dále nikdo neví jestli a kdy vůbec budeš muset měnit takové brzdové kotouče, destičky,obložení, nebo tlumiče, nebo výfuk.

Nebo jestli se Ti nepose*e turbo, čerpadlo, klima.

Můžeš jezdit jen za provozní náklady (palivo, olej, brzdy, rozvody) nebo budeš i/jen opravovat.

Každopádně počítej s tím, že pokud nemáš auto k podnikání, tak je to jen díra na peníze :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bych se bál takhle podle fotek soudit. Vždycky je to naleštěné a vypulírované. Chce to "místní šetření".

Ale dvou nepřesností v popisu jesm si tak narychlo všiml:

- natáčecí světlomety - myslel asi naklápění světel

- elektronická stabilizace podvozku(ESP) - to taky asi nemá

Dále, levý přední blatník možná po výměně. Chybí taková pěnová "ucpávka" jako pokračování těsnění kapoty na přepážce. Na pravé straně je.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za zhodnocení, mě se nezdá, že bude úplně ok. majiteli jsem psal, ať pošle aktuální foto interiéru a zatím bez odpovědi. RS bych si chtěl pořídit tak do dubna, ale jak tak koukám, tak to bude běh na dlouhou trať. Před vánoci jsem měl 2 vážné kandidáty, ale než jsem dal peníze dohromady, tak jsou fuč..:/ teď je jich strašně málo... chtěl bych nejlépe nějakou žlutou, nebo rudou a aspoň s xenony. ostatní v provozu zaniknou a navíc si o nich někteří lidé můžou myslet že je to prekopavka. Nechci zapadnout do šedi ulic...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím chlapi a dievčence. Dúfam, že ma nezoženriete, za to že som sa prihlásil na Vaše fórum, ale to Slovenské nemá moc úroveň a tak som sa rozhodol, že skôr nazbieram nejaké tie rady a informácie z tohto českého, veď vlastne kto bude vedieť o škodovke viac ako čech.... :)
Na začiatku roku som si kúpil od známeho mechanika jeho už ex miláčika. O1 RS combi v čiernej perleti. Pôvodne sa jednalo o kus vyvezený z fabriky do švajčiarska, preto to vlastne nie je ani RS ako GT. ( o prihlásení na slovensku sa nebudem vyjadrovať). Krásny kúsok. Foto prihodím, až keď sa počasíčko trošku umúdri a budem ju môcť nablízkať. Momentálne má 140000km.


Znacka : Skoda

Model : Octavia RS combi 

Vykon : 1,8T RS 169Kw ... už som to tak kúpil

Vybava : okrem strešného okna a CD meniča všetko

Spotreba : momentálne je 9,2, ale ešte som poriadne s ňou nešiel trasu dlhšiu ako 50km a samozrejme nové auto, čiže šlapem jej po krku poriadne.

Dalsi upravy : magicar s diaľkovým štartom, nové čelné okno s dažďovým senzorom, intercooler, chiptuning, dierované brzdy

Plany : chcel by som dať BOV, len asi našetrím na nejaký kvalitnejší, nakoľko min. rok tam bol a nejako zvládol iba mesiac služby a skončil kariéru.

Opravy :
- ja zatiaľ žiadne, ale tento rok tam bolo menené turbo, spojka a samozrejme bežná údržba (olej brzdy atĎ.)

Editováno: , autor: kupko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...