Přejít na obsah

Octavia I RS


novi37

Doporučené příspěvky

Zdravím. Mám nabídku koupit octavii Rs za 260000kč.Rok 2001 215koní,je žlutá v plné výbavě, první majitel,serviska, original kola RS 17"+DVD.Najeto 92000km.Co vy nato? poradíte mi na co si mám dát pozor?Díky -_-

přijde mi to jako moc nízká cena za RS

Ja koupil RS 10/2001, serviska, 1.maj, 2klice, najeto 85tis, orig 17", xenony, dovoz IT za 239tis

Blizsi info o vybave u meho popisu

Editováno: , autor: Saty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Mám nabídku koupit octavii Rs za 260000kč.Rok 2001 215koní,je žlutá v plné výbavě, první majitel,serviska, original kola RS 17"+DVD.Najeto 92000km.Co vy nato? poradíte mi na co si mám dát pozor?Díky -_-

přijde mi to jako moc nízká cena za RS

Ja koupil RS 10/2001, serviska, 1.maj, 2klice, najeto 85tis, orig 17", xenony, dovoz IT za 239tis

Blizsi info o vybave u meho popisu

nekupoval si ji v Trebici, nebo nekde tam kolem??? tu sem chtel puvodne ja!!!! -_-;) ale pak sem zvolil tu svou.....od znameho za 280T, ale hodne sem dbal nato, ze fakt o tom aute vim vsechno, vsechny zaznamy jsou pravdive, on to kupoval jako funglovku a mam najeto realnych 78T ( kupoval sem ji v 74T ) takze parada!!! :) jinak sem hod foto te zlute, neni to ta z jihlavy z toho autobazaru?? :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Mám nabídku koupit octavii Rs za 260000kč.Rok 2001 215koní,je žlutá v plné výbavě, první majitel,serviska, original kola RS 17"+DVD.Najeto 92000km.Co vy nato? poradíte mi na co si mám dát pozor?Díky -_-

přijde mi to jako moc nízká cena za RS

Ja koupil RS 10/2001, serviska, 1.maj, 2klice, najeto 85tis, orig 17", xenony, dovoz IT za 239tis

Blizsi info o vybave u meho popisu

nekupoval si ji v Trebici, nebo nekde tam kolem??? tu sem chtel puvodne ja!!!! -_-;) ale pak sem zvolil tu svou.....od znameho za 280T, ale hodne sem dbal nato, ze fakt o tom aute vim vsechno, vsechny zaznamy jsou pravdive, on to kupoval jako funglovku a mam najeto realnych 78T ( kupoval sem ji v 74T ) takze parada!!! :) jinak sem hod foto te zlute, neni to ta z jihlavy z toho autobazaru?? :t

Jo trebic to je ono, bral jsem to primo od dovozce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Mám nabídku koupit octavii Rs za 260000kč.Rok 2001 215koní,je žlutá v plné výbavě, první majitel,serviska, original kola RS 17"+DVD.Najeto 92000km.Co vy nato? poradíte mi na co si mám dát pozor?Díky -_-

přijde mi to jako moc nízká cena za RS

Ja koupil RS 10/2001, serviska, 1.maj, 2klice, najeto 85tis, orig 17", xenony, dovoz IT za 239tis

Blizsi info o vybave u meho popisu

nekupoval si ji v Trebici, nebo nekde tam kolem??? tu sem chtel puvodne ja!!!! -_-;) ale pak sem zvolil tu svou.....od znameho za 280T, ale hodne sem dbal nato, ze fakt o tom aute vim vsechno, vsechny zaznamy jsou pravdive, on to kupoval jako funglovku a mam najeto realnych 78T ( kupoval sem ji v 74T ) takze parada!!! :) jinak sem hod foto te zlute, neni to ta z jihlavy z toho autobazaru?? :t

Jo trebic to je ono, bral jsem to primo od dovozce

jj ja sem na ni uz mel i domluvenej uver, ale nakonec to nedopadlo noo... :D a napravy strane ( z pohledu ridice ) je trosku odrenej naraznik, vid? :) chytre si tu fotku udelal z druhy strany :t taky se mi libila no, je videt, ze je svet malej!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo predni pravy spodek narazniku je lechce hrkly

no tak to je husty, to cumim no... :) hele ma vystrelovaky, nebo nema? me se na tech fotkach zdalo, ze ma este normal klice!!! :) jinak at hlavne slouzi, fakt se mi libila a sem rad, ze skoncila v dobrych rukou nekoho z clubu.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...