Přejít na obsah

Octavia I RS


novi37

Doporučené příspěvky

jo predni pravy spodek narazniku je lechce hrkly

no tak to je husty, to cumim no... :) hele ma vystrelovaky, nebo nema? me se na tech fotkach zdalo, ze ma este normal klice!!! :) jinak at hlavne slouzi, fakt se mi libila a sem rad, ze skoncila v dobrych rukou nekoho z clubu.... :)

Vystrelovaky nema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádhera takovou chcu taky :palec2: Žlutá je na RS nejhezčí. A taky je hnet podle barvy poznat že je to origoRS. A tahle vypadá ještě super vymazléná :palec2:

jj, taky sem se rozhodoval mezi cernou a zlutou, ale ona kdyz se ta cerna vyblejska, tak to taky neni spatny!!! a moc cernejch octulii taky nejezdi!!! ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslim, ze nejvic je prave asi cernych ne ? Pak bych to videl na stribrnou cervenou zlutou. I kdyz treba tady v JBC sou zluty 3 ;)

no ja nemyslim jako cernych RSek, ale obecne cernych octuli...jinak tady v beroune mame co sem videl 1 cervenou, 2 cerny a jednu stribrnou, uz mi to pomalu prijde to same, jak kdybych mel TDi tech je taky vsude kupa... :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-_-

Jeee,to auto znam od videni.. :D Jo jo vypada moc dobre,jen to chce ji prolezt a prosmejdit a kouknout,jestli nebyla nejak trefena..Jako kouknout na slicovani a spary,jeslti nekede neni nejak blbe udelanej lak,treba v prostorach motoru atd...

Ale takhle vypada vymazlene..Myslim,ze na tomhle aute nenajdes nic spatnyho!! :D

A zavidim barvu... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2:

:smich::smich::smich: to si fotil ty??? to si nastartoval nahore na kopci a todle je spotreba z toho kopce, ne? :D :D :D

Pokud se pamatuju je to spotreba JBC - Turnov ;-) a na tech 5,3 se to pak zvedlo cestou do Praglu.

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ origo rs, nic bych na tom nemenil

U nas je jedna stribrna, jedna zluta, cervenou jsem tu videl taky jednu a ted se tu objevila jedna cerna + ta moje

btw ty cerveny sou dva odstiny, zejo? Corida a Race?? :huh:

Jojo !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2:

:smich::smich::smich: to si fotil ty??? to si nastartoval nahore na kopci a todle je spotreba z toho kopce, ne? :D :D :D

Pokud se pamatuju je to spotreba JBC - Turnov ;-) a na tech 5,3 se to pak zvedlo cestou do Praglu.

a kolik si jel prosim te?? :D to ja teda dokazal zatim nejmin 5.2 na trasu asi 30km...no ale moc sem nezavodil teda!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...