Přejít na obsah

Rozpera mezi tlumice


Octavius84

Doporučené příspěvky

no to jo, ale rozpera je na to aby ti zvedla tuhost karoserie...Je mi jasny ze navrtanim tri malych der ji neztratim, ale jelikoz nebude spojena s uchycenim tlumicu tak na tuhosti nic neziskam. Tedy myslim...mozna se i pletu...

ja som este taku rozperu nevidel /ani neexistuje/, ktora je priamo spojena s uchytenim tlmicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty srouby co tam ma felda jsou od ceho? Jestli se teda muzu zeptat! Nedrzej nahodou nahore tlumic?

nic zlom ale videl si uz niekedy vybraty tlmic?

nechapem preco chces prichytit o tlmic.

tie sroby co tam ma felda /a snad budes mat aj ty/ tiez su z kasne, ved ty s tym mas vyztuzit kasnu. horne ulozenie tlmicov nie je pevne, keby si ich pevne spojil podla mna by si obmedzil ich funkcnost. je na nete mrte fotiek aut zo vseliakych zrazov s otvorenou kapotou. ukaz mi jednu kde su tlmice na pevno spojene s takou rozperou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, nevite nekdo jak je to s rozperou na TDI, dneska mi prisla origi pro Octa TDI a ma delany uchyceni na tri srouby pro uchyceni tlumiu, coz na Octe neni...Tak se chci zeptat zda s tim nemate nekdo nejake zkusenosti...Dik

Hehe, Masakr no.... Bejt tebou, tak tu OMP tyc vratim.... Do karoserie bych rozhodne nevrtal... Dneska mi to Rikal Jakub... MAZEC! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, nevite nekdo jak je to s rozperou na TDI, dneska mi prisla origi pro Octa TDI a ma delany uchyceni na tri srouby pro uchyceni tlumiu, coz na Octe neni...Tak se chci zeptat zda s tim nemate nekdo nejake zkusenosti...Dik

Hehe, Masakr no.... Bejt tebou, tak tu OMP tyc vratim.... Do karoserie bych rozhodne nevrtal... Dneska mi to Rikal Jakub... MAZEC! :)

Vy ste srandisti :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, nevite nekdo jak je to s rozperou na TDI, dneska mi prisla origi pro Octa TDI a ma delany uchyceni na tri srouby pro uchyceni tlumiu, coz na Octe neni...Tak se chci zeptat zda s tim nemate nekdo nejake zkusenosti...Dik

Hehe, Masakr no.... Bejt tebou, tak tu OMP tyc vratim.... Do karoserie bych rozhodne nevrtal... Dneska mi to Rikal Jakub... MAZEC! :)

Vy ste srandisti :smich:

A jakej je teda tvuj nazor, jsem rad za kazdou radu...vrtnout ji tam nebo radeji zahodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...