Přejít na obsah

Hasící přístroj


Basker

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

čau lidi, chci ve své Fabii II taky vozit hasičák, a chtěl jsem jeho umístění vyřešit pořádně a co nejlépe, takže jsem koupil originální držák hasičáku škoda, stejně od škodovky extrémně předražený hasičák. chci hasičák dát na asi nejlepší umístění - pod sedačku řidiče. schránku tam nemám, sundal jsem plast pod sedačkou, ale... jak tam hasičák upevnit? žádné připravené díry tam nejsou. ani v servisu škoda kde mi to prodali, nevěděli, že prý navrtat díry do profilu pod sedačkou. poradí někdo kdo má originální držák pod přední sedačkou?

takhle to vypadá

DSC07601rb.jpg?ver=2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  Ahoj, co si pamatuji, tak ti chybí ještě jeden díl, přes který je to uchycené pod sedačku. Dále je ještě potřeba koupit plastový kryt, který ti jakoby vyplní ten otvor v obložení. Protože me nedávno umřel počítač na kterém jsem měl Etku, píši to co si pamatuji. Rozhodně se nemusí nic vrtat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Koupil jsem obyčejný hasící přístroj a konečně jsem se dostal k přidělání. Budu to ještě trochu upravovat, abych to neměl přidělané na té pásce se suchým zipem. Uvažuji, že prostě do karoserie udělám vrtákem díru a dám to na šroub. Zatím to tedy vypadá takto.

 

post-92539-0-40819200-1465362887_thumb.j

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...