Přejít na obsah

Hasící přístroj


Basker

Doporučené příspěvky

ja ho mam pod sedadlom spolujazdca v odkladacej schranke. nesmies kupovat hasicak na cely dom aj auto  :D

Tak to mi řekni co to maš za stroj že ti tam vlezl

vyfot ten hasičak - ať si udělam představu

Pyrocool přece, ten se tam vleze úplně v pohodě a navíc nic jiného nemá do auta smysl. (Foto je ruská verze, zítra vyfotím českou)

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pyrocool přece, ten se tam vleze úplně v pohodě a navíc nic jiného nemá do auta smysl. (Foto je ruská verze, zítra vyfotím českou)

AHA - hasičak ve spreji - to sem si myslel

- jen tak pro zajimavost - už jste s tim zkoušeli něco uhasit :D

- ja teda pujdu určitě do normalniho hasičaku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děláš chybu, tenhle malý sprej zvládne uhasit i hořící pneumatiku...obyč hasičák se mu nevyrovná. Dají se s ním hasit i věci pod napětím, používají ho i Hasiči jako hasicí směs. Ideální do auta, domácnosti, používá se i jako výbava jednotek při potlačování demonstrací, když po Tobě hází šmejdi zápalný láhve-má zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děláš chybu, tenhle malý sprej zvládne uhasit i hořící pneumatiku...obyč hasičák se mu nevyrovná. Dají se s ním hasit i věci pod napětím, používají ho i Hasiči jako hasicí směs. Ideální do auta, domácnosti, používá se i jako výbava jednotek při potlačování demonstrací, když po Tobě hází šmejdi zápalný láhve-má zkušenost.

No ja jsem spiš myslel množstvi pěny co z něho dostaneš. Jinak každy hasičak do auta by měl být prášek.

Editováno: , autor: brunoos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Pyrokul ve spreji bych doporučil do domácnosti. Ideální na takovýto domácí hašení. Sporák, děti aj... V létě kolegovi střelil v Chorvatsku v kufru a bylo po něm. POZOR je určen na začínající oheň a je to pěna, postrach elektroniky. Do auta každopádně prášek 1kg. V Tesku s držákem asi 700 Kč. Je vhodný na elektroniku a té je v autě dost. Já mám jasno. Na 100% si koupím prášek. http://www.hasici-pristroje.net/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...