Přejít na obsah

Držák loketní opěrky


OloZX6R

Doporučené příspěvky

Takže na vícero žádostí jsem se rozhodl, že ten držák nafotím a změřím, aby si ho ti zručnější mohli vyrobit. Hodím sem pár fotek s rozměrama a uvítám přínosnou debatu k tématu. Bohužel nemám doma posuvku ani program na technický kreslení, takže se budete muset spokojit s tím, co je. Dotazy sem, nebo sz. -_-

Celý úchyt je vyroben z ohýbaného 3mm tlustého plechu, je tam pár svárů, děr a jeden mohutnější kus, který bude asi nejnáročnější na výrobu.

První držák, rozměry jsou v mm...

post-6-1169931421.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký je prosim tě ten úhel toho ohybu?

bohužel doma nemám ani úhelník, ale když odměříme všechny vzdálenosti, tak by tomělo vyjít.. ;)

jinak si klidně pište, jaký rozměry by vás zajímaly a já to doměřím.. -_-

navíc si asi jeden zkusím vyrobit v práci,,, B) kvůli jednomu rejpalovi.. fuck:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

next

OloZX6R: pokud vyrobíš uplně stejný držák. (tím nechci rejpat ) tak objednám 15ks.

Nevím co na tom vidíš nemožného....???Myslím že člověk,ktrý dělá v nějaké kovovýrobě by to dokázal lehce vyrobit...stačí matroš,obýbačka,fréza nebo soustruh,vrtačka,závitníky,svářečka...

Nemáš spíš strach že by to mohl vyrábět a prodávat za lidovější cenu než je tvých 700Kč....!!!! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, vytvarovat plech 3mm do takovyho tvaru mi prijde bez tezkotonazniho lisu naprosto nemozny.

Matřoš muže být slabší....držák je ze 2 ks 3mm plechu...!!!!!!To by mohlo sloužit i jako držák motoru.....loketka je na loket...těžko na tom bude někdo tancovat....Myslím že 1,5 plech by stačil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyrobit si pro sebe 1 ks nebu žadnej problem - i z toho 3mm plechu - ten kdo ma k dispozici ohaňovak tak si s tim poradi velice jednoduše - a 700 muže použit na něco jiného

a dodatečně si taky myslím že trojka plech je trošku přehnany

pokud mi to vyjde tak stvořim podle těch obrazku pořadne výkresy na výrobu pořadne výkresy pro výrobu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...