Přejít na obsah

Sportovni sedacky


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

v Ut mi dorazil Roomster sport 1.6 a hle jaky bylo prekvapeni moje i prodejce, doslel s krasnymi sport sedackami s plysem a ne jen ty sport s latkou , prodejce rikal ze prodal asi 7 sportu a ty sedacky vydel jen u me . schodou okolnosti prysel asi 2 dny po me dalsi sport a zas mel latkovy. mate taky nekdo ty jiny :o ????? -_-

post-52-1170008239.jpg

Editováno: , autor: mr.pecoun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj vypadaj hezky. ja mam klasicky. modry. ale jsou pohodlenjsi nez u OII

To bude asi jen tvuj subjektivni pocit, jako nejsou spatny, ale s OII se to neda srovnavat ;)

jj je to subjektivni pocit. v OII jsou hlubsi, clovek je vnich vic "zapasovanej", coz je dany protste typem auta. Ty z Roomika, jsou volnejsi, mam proste pocit vetsi volnosti, pohodlnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tie športové sedačky sú fakt super, môžem to potvrdiť. Ale na športové v OII nemajú. Tie z Rooma sú také univerzálne, teda hlavne do mesta a u OII sú aj na dlhé štreky.

Ten tzv. plyš, to je Alcantara. Jej životnosť ale nemôžem potvrdiť ani vyvrátiť, lebo som sa Alcantary zo sedadiel zbavil. Ale výrobca udáva veľkú životnosť a ľahké čistenie, ale zase ľudia hovoria každý niečo iné. Ale mám dojem, že Alcantara vydrží na sedadlách viac, než brúsená koža (semiš).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked som sa rozhodoval pre vybavu - na 99% som chcel ale Sport - tak predajca mal predvadzacku s tymi latkovymi sedadlami. A pacili sa mi velmi. Musim vsak povedat, ze som sa potesil, ked som vcera v servise prvy krat sedel vo svojom novom aute a malo tieto nove sedacky. Su take prijemnejsie na dotyk. Uvidime prax...

post-52-1172249911.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidicky to rikate na ty vkladane koberecky? Nejak s nima nejsem spokojenej, nedaj se poradne cistit, a nic nevydrzej. Vcera sme zjistil, ze v miste, kde mam patu prave nohy, je uz docela vydrenej a vymackanej, pokud to pujde takhle dal, ze ho rozskubu za par mesicu. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja používam na leto koberce a na zimu gumové rohože. Tie koberce stačí len vyklepať a pred uskladnením som ich aj vyčístil saponátom a vykefoval. Sú ako nové. Na mieste, kde je päta pravej nohy je istý náznak preliačiny, ale aj guma sa pod tou pätou zničí. Záleží veľmi na topánkach, ak majú tvrdú podrážku a ostrú pätu, tak je to horšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...