Přejít na obsah

Sportovni sedacky


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

ja nemam s gumenymi dobru skusenost...

vyse 5 rokov som mal vo Fabke textilne, potom sa to predralo v mieste ako je opätok, potom som dal gumene a po 3/4 roku som ich "vystahoval" - nedalo sa udrzat auto ciste na pohlad zvnutra, teraz mam opat textilne lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...

Dobrý den.

Mám 3dny úplně novou FIIkombi sport 1,4. Zatím najeto 350km, s autem jsem velmi spokojen až na jednu věc. Sedí se mi dost nepohodlně v těch sport sedačkách. Řekl bych, že to bude tím, že měřím 189 a vážím 95. Nejsem zrovna malý a už vůbec né hubený. Manželka si naopak libuje, měří 175 a váží 55. Jěště jim dám šanci, ale uvažoval bych o výměně za sedačky obyčejné z verzí ambiente, klasic. elegance asi ne, musí to být tmavé. Zjistil jsem, že sedačky přední se dají vyměnit komplet i s lyžinami, drží každá na 4 šroubech. Jak je to s bočním airbagem? Jestli bych sehnal někoho, kdo by byl ochoten se mnou udělat výměnu, stačí pouze přepojit konektor? Nebo se stím musí do servisu? Není tu někdo podobných "rozměrů", kdo by mi referoval jak se mu v tom sedí? Nemohli byste mi sem dát někdo fotku těch normálních sedaček? Ocenil bych i zkušenosti jak se v nich sedí občanům mých rozměrů.

Nejsem ještě zcela rozhodnut, ale nebyl byste někdo ochoten si ty sedačky se mnou vyměnit? Měl bych zájem ale jen o skoro nové nebo nové, jako je sám mám. Jsem z Prahy.

Později sem dám foto. Zde se také řešily, jsou zde vyfoceny, viz:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=19093

Editováno: , autor: herajn1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem možná ještě o fous rozměrnější a sedí se mi v nich perfektně, nikdy bych neměnil, nicméně přiznávám, že chvilku mě z nich bolely záda, když jsem to měl nové...ale to se jednalo o dva tři týdny, než jsem si zvykl a je to fakt o 200% lepší než klasické.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nemůžu najít tu zprávnou "polohu" jak v tom sedět. Také mě bolí záda a to i po třeba 20min jízdě. Bolí mě hlavně v kříži.

Jak máte sedadlo/sklon opěrky/volant nastavené? Máte sklon sedáku spíše do pravého úhlu nobo víc naležato? sedadlo dál či spíš blíže k volantu?

Je fakt že jsem najel tak max. 500 km a mám to zatím týden.

Jinak případné schánění jiných sedaček možná bude, ale těmto dám ještě šanci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam sice obyc sedacky, ale presto si dovolim prispet svou troskou do mlyna. Mam 180cm 75kg (takze hubenour :p ) Sedacku mam skoro nahore a operadlo rovne, abych sedel vzprimene. Sedacku asi v pulce, abych dobre dosahl na pedaly, volant tak, abych pri drzeni 13:50 mel lehce pokrcene lokty. (jinak ho ale drzim obvykle 16:00, nebo 08:00) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl možnost vyzkoušet sedačky z Ambiente a ze Sportu a je to nesrovnatelný. Ze Sportu jsou prostě božský :palec2: . Pokud máš auto jen 3 dny, tak na ně nejseš ještě zvyklý, já si na sedačky Fabie Combi 2003 zvykám ještě teď a stejně to pořád šteluji.

Závěr: neměnil bych je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nemůžu najít tu zprávnou "polohu" jak v tom sedět. Také mě bolí záda a to i po třeba 20min jízdě. Bolí mě hlavně v kříži.

Jak máte sedadlo/sklon opěrky/volant nastavené? Máte sklon sedáku spíše do pravého úhlu nobo víc naležato? sedadlo dál či spíš blíže k volantu?

Je fakt že jsem najel tak max. 500 km a mám to zatím týden.

Jinak případné schánění jiných sedaček možná bude, ale těmto dám ještě šanci.

No tak to jsi na tom jak já, dej tomu ještě kratší dobu, bude to v pohodě. Jinak já mám sedačku úplně nahoře, přiměřeně vepředu/vzadu, opěrku mám spíš víc kolmo (mám to raději, než ležet).

A jen malé rýpnutí, sedák fakt do pravého úhle moc lidí nemá lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...