Přejít na obsah

Sportovni sedacky


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Tak upresním infrormácie o kobercoch a drukoch, keďže je okolo toho evidentne chaos:

V prípade, že auto je od výroby vybavené "vkladanými kobercami" (kód 0TD), tak sú v podlahe inštalované druky vpredu aj vzadu. Funkčný paket na to nemá vplyv.

V prípade, že koberce sú dokupované dodatočne do nového auta, stáva sa, že "šikovný" človek, čo pripravuje auto na predaj, si druky určené na inštalovanie do kobercov proste nechá a nenamontuje ich. Alebo namontuje len tie predné...

Ak sa kúpia koberce samostatne, v balení zvykne byť 8 alebo len 4 druky. 8 je spravidla v tých drahších kobercoch (označené PA), 4 zvyknú byť v tých lacnejších (označených PP). Jeden čas sa dodávali 4 ks aj do tých drahších...

Takže toľkoto k objasneniu situácie s kobercami B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Športové sedačky sú super, aspoň doteraz som si to myslel. Bohužiaľ sa mi nedávno obnovilo staré zranenie zo športu a momentálne je pre mňa aj 20 minút sedenia v nich hotovým utrpením - proste to tvarovanie v oblasti ramien mi momentálne nevyhovuje a najradšej by som tú sedačku vyhodil a zatiaľ tam dal obyčajnú :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

po dost dobrých sedákách v toledu a O1 jsem si myslel že lepší sedáky už být nemohou (když se občas svezu v žabožroutech, fordech, fiatech...) Recaro jsem nebral do úvahy - to je kapitola sama pro sebe a opravdu hlavně ty sportovní verze moc na cestování nejsou...

Kožený jako třeba z RS nejsou moc dobrý, jezdil jsem s BMW co mělo kožený a utrpení.... v zimě studí jak led (vyhřívání taky nereaguje ihned) a v létě v kraťasech se o to dalo i spálit jak to bylo rozpálený a po 2min sezení zapařená pr*del až hrůza (ani klima nejde hned a to už jste mokrý...) takže výsledek že jsem na tom vozil přehozený froťák...

MOje současná octa po nějakým hlavounovi z MB má sportpaket a ty sedadla jsou to nejúžasnější v čem jsem kdy seděl... Když jsem je studoval detailně, zjistil jsem že to jsou vlastně O2 RS, ale bez kůže....

Nejsem velkej, 171cm a nějkejch 76kg a dělali je snad přímo na mne... nevím kolik stojí ten sportpaket do octy ale po týhle skušenosti bych si za něj určo připlatil...

koukal jsem do sousedčinýho pokojstra sport a ten je má přesně taky ty samý... jenom by mě zajímalo jestli fabka a rom je maj rozměrově stejný jako octa.. přece jen je o dost větší a nezdá se mi že by kolem nich bylo moc místa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den.

Mám 3dny úplně novou FIIkombi sport 1,4. Zatím najeto 350km, s autem jsem velmi spokojen až na jednu věc. Sedí se mi dost nepohodlně v těch sport sedačkách. Řekl bych, že to bude tím, že měřím 189 a vážím 95. Nejsem zrovna malý a už vůbec né hubený. Manželka si naopak libuje, měří 175 a váží 55. Jěště jim dám šanci, ale uvažoval bych o výměně za sedačky obyčejné z verzí ambiente, klasic. elegance asi ne, musí to být tmavé. Zjistil jsem, že sedačky přední se dají vyměnit komplet i s lyžinami, drží každá na 4 šroubech. Jak je to s bočním airbagem? Jestli bych sehnal někoho, kdo by byl ochoten se mnou udělat výměnu, stačí pouze přepojit konektor? Nebo se stím musí do servisu? Není tu někdo podobných "rozměrů", kdo by mi referoval jak se mu v tom sedí? Nemohli byste mi sem dát někdo fotku těch normálních sedaček? Ocenil bych i zkušenosti jak se v nich sedí občanům mých rozměrů.

Nejsem ještě zcela rozhodnut, ale nebyl byste někdo ochoten si ty sedačky se mnou vyměnit? Měl bych zájem ale jen o skoro nové nebo nové, jako je sám mám. Jsem z Prahy.

Později sem dám foto. Zde se také řešily, jsou zde vyfoceny, viz:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=19093

Urcite bych je nemenil ! Sport jsou super a podrzi i v zatackach... levnejsi a lepsi bude kdyz radsi zhubnes na standardni vahu ca 89kg pri ty vjesce a bude se ti sedet dobre .. nakonec i manzelka bude rada lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

chlapi a nevrzou vam ty sporty?? mame FII skoro 3/4 roku a pritelkyne je objemnejsi - 120kg na 170cm a hrozne ji pri sebemensim pohybu, nerovnosti na ceste, vrze sedadlo ridice.....v servisu utahly vse mozne,ale za dva dny zas a hur..a borec rikal, ze ty sporty jsou uzsi a proste nejsou pro "sirsi" lidi...co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...