Přejít na obsah

Dodatečná montáž ostřikovačů světlometů


Harley1006

Doporučené příspěvky

Musí, je potřeba objemnější a taky ten standardní motůrek by neuměl obhospodařit sklo i světla myslím.... Cenu zjistím. Mám ted nabídku na RS nárazník v mojí barvě včetně mřížek, senzorů (které nepotřebuji), ostřiků a mlhovek za 5 tis. Je to good price?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nadobka asi 1100,- moturek taky kolem 1000,- cidlo hladiny 500,- plus pomocny material 1000,- orientacni ceny.A to jeste presne nevi jak to zapojit protoze je tam nejaka kontrola na rozsviceni svetel, aby to necakalo porad nebo tak nejak jsem to pochopil,ale pry by to nemusel byt problem.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na druhou stranu, když to dáš jinam, tak to bude asi anabáze na dlouho. Dneska jsem si ve značkovým nechal vytisknout z Etky celej systém pro ostřikování světel i s cenama, takže krom elektroinstalace už vím všechno. Když to tak ale počítám, nejsem si jist, jestli to jen nezaslepím a chuj s ostřikovačem. :(

A některý přesný ceny :

nádobka 1 302,- Kč

čerpadlo 1 687,- Kč

spínač hladiny 293,- Kč

systém hadic 595,- Kč

krytky trysek 286,- Kč atd. atd. atd.

A kde je elektrika, práce a bůh ví, co ještě.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krytky trisek už máš, ne? já bych to prostě do origo servisu nedal. mám člověka v praze, pro kterýho to není problém. jeho práce = 300/hod.

Já taky chtěl ostřiky kvůli xenonům, ale i servisák ve škoda servisu mi poradil, at se na to vyseru, že to je k ničemu a akorát to žere vodu. úplně k ničemu to sice není, ale neřešitelnej problém taky ne. občas stačí světla umejt a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak čiste teoreticky by malo stačiť zmeniť VAGom dobu ostreku skla, ktorá sa musí prekročiť, aby sa pustili ostrekovače svetiel. Marí sa mi, že to aktuálne mám na 800 ms a nejako sa mi to nedarí zmeniť na viacej. Neskúšal to už niekto vrámci úspory tekutiny?

Aký snímač zapnutých svetiel? Veď motorčeky riadi RJ, tá by mala vedieť, že sú svetlá zapnuté aj tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počkej, o jakým čase spuštění ostřikovačů mluvíš? mě to funguje tak, že při každém pátem ostříknutí to sotříkne světla. nemyslels spíš samotnou dobu ostřiku nějak vyladit? vim, ze jsem to chtěl změnit, ale v servisu nebyli schopny to číslo změnit na jiný i když volba změny tam byla...

uvítal bych možnost nastavit ostřik světlometů třeba až po 3s držení páčky ostřikovačů

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
vodu to žere jako kurva, to potvrzuju

Proč tam chceš zapojovat ostřiky když to žere jen vodu a stejně to je na pi..Já jsem taky dával na dvojku předni a zadni RS náraznik a nechal jsem tam nalepit jenom krytky kvůli STK protože mám xenony na regulaci kolečkem.Ptal jsem se na to a je to mraky vyhozených peněz za ty ostřiky.Nemysliš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je v pohodě,oni na STK určitě jsou takový paka,že asi nepoznají po zkoušce ostřikovačů, že jsou světla suchá, zatímco okno mokré..to už snad někdo takovou myšlenku nemůže myslet vážně. Krytky, aby to prošlo na STK :doh Taky by mně zajímalo,jak souvisí regulace naklápění a ostřikovače světel

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je v pohodě,oni na STK určitě jsou takový paka,že asi nepoznají po zkoušce ostřikovačů, že jsou světla suchá, zatímco okno mokré..to už snad někdo takovou myšlenku nemůže myslet vážně. Krytky, aby to prošlo na STK :doh Taky by mně zajímalo,jak souvisí regulace naklápění a ostřikovače světel

Ty asi opravdu nejseš normálni...viděls někdy,že na STK zkoušeji ostřikovače??? Ty musiš být asi dost mimo,vid?

Editováno: , autor: Romariooo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavil jsem se o tom s tim Málkem který mě dodělával náklony přes kolečko a ten mě uklidnil,že nemusim mit vubec strach.Řikal že na ten nový RS náraznik mám nalepit jen ty krytky a mělo by to být bez problému.No řekni! Viděls někdy že na STK zkoušeji stěrače popř.ostřikovače.To je kravina! Uznej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...