Přejít na obsah

Kontrolka airbagu


MartinB Octavia 4x4

Doporučené příspěvky

nejvíc zlobí dráty mezi kroužkem a airbagem ve volantu mělo by stačit trochu přihnout piny v konektorech. jeden čas se to, ale měnilo kus za kus asi byl problem i přímo v drátech, ale to se týkalo těch před Faceliftem v horším případě budeš kupovat ten kroužek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dobrý den,

přenastavoval jsem volant a blbec,jsem si neodpojil autobaterii a odpojil airbag a samozřejmě

po zapojení baterie mi začala svítit kontrolka Airbagu.Dá se nějak anulovat kromě Vagu?

A ještě,když mi svítí kontrolka znamená to,že airbak nefunguje nebo je to jenom upozornění na to neopatrné odpojení a airbag funguje?

Děkuji moc za Vaše odpovědi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,nejsem největší odborník,avšak nedavno jsem odpojoval kontrolku vypnutí spolujezdcova airbagu a naskočila chyba.. je potřeba to odstranot diagnostikou,ted jsem zase odpojil budiky a nepřipojil jsem je pořadne a zase to vyskočilo. podle me to funguje jen to ohlašuje,ze neco neni,či nebylo v pořádku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je fakt, ze mu staci pripojit 12v a je to hned, ale pokud jsou draty v poradku neni duvod, aby vyletel

notobi: myslis, ze ten pytel se uplne vyradi z funkce? ze ho to ani nezkusi odpalit?

kdyz nad tim premyslim, tak nemuze vedet jak s nim bylo manipulovano, rozsviti kontrolku a pocka az to v servise nekdo zkontroluje a zase ho "zapne"

druhy pripad je, ze se vynda bag z volnatu, potrebujes s nim pootocit, zapnes klice (do spatny polohy) rozsviti se kontrolka, vse zase sesadis jak ma byt, ale bag je uz neaktivni a pri bouracce mas smulu... :(

ani jedno mi nastesti nehrozi, kdyz uz se hrabu v aute, tak mam u sebe VAG :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mně to taky svítilo a mechanik mi říkal že to nebude "standartní" problém v konektoru ale že mu to píše myslím... překročena horní hranice...čehosi a že prej to může být přímo v sedačkovém airbagu a že příště až se to rozsvítí tak vyměnit airbag (kdo ví kolik ta sranda stojí) a nebo ho vyhodit a dát tam místo něj nějaký odpor nebo co to říkal..Nechci to zakřiknout ale zatím mi to nesvítí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

V tom, žes rozpojil konektory a měl klíček v zapalování. Chybu vymaž a je to. pokud bude AirBag špatnej, tak se ti rozsvítí hned znova. Nebo zkontroluj konektor pod sedadlem. Bolest OII. Škoda na to měla dokonce akci a ten konektor se vystříhával a dráty se pájely k sobě natvrdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedačku jsem neodpojoval jen jsem položil opěradlo.Včera jsem sedačku rozebral a zjistil že kabel ke konektoru na kostru je vytažený.Zřejmě po položení sedačky byl moc krátký a vytrhl se.Dal jsem ho zpátky vymazal chybu,ale po zapnutí klíčku se znova rozvítí.Ještě projedu kabely a uvidím.Dík za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravim , moze mi niekto poradit ohladom kontrolky airbag-u? Ja blbec som zacal skusat poistky pri zapnutom zapalovani - teda kluč som mal v polohe 1. Nemal som pri sebe schemu tak som zacal rad za radom pozerat poistky kvoli tomu, ze mi nejde ovládat spatne zrkadla. Na nic som neprisiel, tak som to zabalil. Po nasadnuti do auta som nastartoval a od vtedy mi zacala svietit kontrolka airbagu. Vie mi niekto poradit co s tym?. Znefunkcnil som airbag, pripadne ako odstránim popisanu zavadu?. Dakujem za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...