Přejít na obsah

RoomsterClub MeetUp #1


ntr23

Doporučené příspěvky

Takže tady je okopírováno:

Zrovna koukám na mapu, že to budu mít rychlejší taky přes Prahu. Jestli by to nevadilo, než se setkávat někde v Praze, co kdyby jsme sraz udělali v Radotíně, je tam dost velký místo na zaparkování, hned zkraje po levé straně. Potom bychom už mohli jet všici za sebou až na Karlštejn a tam už by to neměl být problém, ta naše kolona. Je to jenom návrh, jukněte na mapu a pak řekněte, jestli to vyhovuje nebo ne. A myslím, že po Jižní spojce na Barrandovskej most trefí každej, za mostem uhne na Strakonice a za Chuhlí se odbočí vpravo na Radotín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja pojedu z KV, takze prijedu rovnou na Karlstejn, nechce se mi jezdit do Prahy (je to tam samej radar a vubec fuj ;) akorat nevim kde presne ten sraz na Karlstejne bude.

No jak jsem psal, jestli mi to vyjde a budu mít čas, tak přijedu na sraz od Plzně, takže taky samozřejmě přes Prahu nepojedu. Tak potom dejte vědět, kde na Karlštejně bude sraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mnoo mee je to skoro jedno z UL pojedu po D8, pak na slany kolem ruzyne. tak klidne do toh Radotina dojedu, pokud kedko jede taky ze severu, tak se muzem sejit nekde driv.

Tak to se můžem dohodnout a srazit se dřív, já vyjíždím z Kladna, takže se můžem potkat někde na R7 před Ruzyní asi by to bylo nejlepší hned za odbočkou na letiště, je tam dobrej odstavnej kus, těsně za tím mostem u té info boudy.

A je jasný, že kdo pojede ze západu, je blbost, aby jezdil do Práglu a zpátky.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mnoo mee je to skoro jedno z UL pojedu po D8, pak na slany kolem ruzyne. tak klidne do toh Radotina dojedu, pokud kedko jede taky ze severu, tak se muzem sejit nekde driv.

Tak to se můžem dohodnout a srazit se dřív, já vyjíždím z Kladna, takže se můžem potkat někde na R7 před Ruzyní asi by to bylo nejlepší hned za odbočkou na letiště, je tam dobrej odstavnej kus, těsně za tím mostem u té info boudy.

A je jasný, že kdo pojede ze západu, je blbost, aby jezdil do Práglu a zpátky.

noo ja jezdim prez kralupy, horomerice a predni kopaninu, je tam poloprazno a pekne se da jet realy, takze budu na "velkou " sjizdet az primo u ruzyne., tkaze plati hned za tim mostem. auto asi pozbnas. 775/318256 moje cislo. kolem 8:30 tam budu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja pojedu z KV, takze prijedu rovnou na Karlstejn, nechce se mi jezdit do Prahy (je to tam samej radar a vubec fuj ;) akorat nevim kde presne ten sraz na Karlstejne bude.

Já pojedu z Č. B. Tak že Praha je pro mne také zajížďka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mnoo mee je to skoro jedno z UL pojedu po D8, pak na slany kolem ruzyne. tak klidne do toh Radotina dojedu, pokud kedko jede taky ze severu, tak se muzem sejit nekde driv.

Tak to se můžem dohodnout a srazit se dřív, já vyjíždím z Kladna, takže se můžem potkat někde na R7 před Ruzyní asi by to bylo nejlepší hned za odbočkou na letiště, je tam dobrej odstavnej kus, těsně za tím mostem u té info boudy.

A je jasný, že kdo pojede ze západu, je blbost, aby jezdil do Práglu a zpátky.

noo ja jezdim prez kralupy, horomerice a predni kopaninu, je tam poloprazno a pekne se da jet realy, takze budu na "velkou " sjizdet az primo u ruzyne., tkaze plati hned za tim mostem. auto asi pozbnas. 775/318256 moje cislo. kolem 8:30 tam budu

Jasně, to se stejně ještě dohodnem a těsně před srazem si to upřesníme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám taky cestu přes Prahu z MB. Možná by bylo fajn dát sem souřadnice místa toho spicha v Praze?Co Vy na to Pražáci? ;)

Jestli jsem to zmáknul dobře, mělo by to být toto:

Loc: 49°59'24.56"N,14°22'31.65"E

jj díky ani jsem nečekal že to někdo zjistí tak bleskově. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám taky cestu přes Prahu z MB. Možná by bylo fajn dát sem souřadnice místa toho spicha v Praze?Co Vy na to Pražáci? ;)

Jestli jsem to zmáknul dobře, mělo by to být toto:

Loc: 49°59'24.56"N,14°22'31.65"E

jj díky ani jsem nečekal že to někdo zjistí tak bleskově. :palec2:

Jenom doufám, žes myslel ten Radotín a že je to dobře, vytáhl jsem to z mapy.cz. :D

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se koukal na cleny RC, a

modra ocean - 11ks

modra dynamic -3ks

modra polar- 2ks

modra storm - 2ks

celkem 18

cervena corrida - 6ks

cervena flamengo -1ks

celkem 7

zelena olive - 7ks

zelena higland -1ks

celkem 8

seda anthracite - 5ks

seda satin - 2ks

celkem 7

bila candy 3ks

stribrna - 1ks

cerna magic - 3ks

bezova capuchino - 8ks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, blíží se nám ten Karlštejn, Takže je myslím na čase upřesnit, kdo už ví že dorazí a kdo pojede rovnou a kdo dorazí nejdřív do Radotína, jestli teda se srazíme nejdřív tam.

Já jedu určo, vypadá to že i s rodinkou a pokud platí ten Radotín, jedu tam.lollol

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, blíží se nám ten Karlštejn, Takže je myslím na čase upřesnit, kdo už ví že dorazí a kdo pojede rovnou a kdo dorazí nejdřív do Radotína, jestli teda se srazíme nejdřív tam.

Já jedu určo, vypadá to že i s rodinkou a pokud platí ten Radotín, jedu tam. lollol

Já jedu taky ale ještě promýšlím ten Radotín. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, blíží se nám ten Karlštejn, Takže je myslím na čase upřesnit, kdo už ví že dorazí a kdo pojede rovnou a kdo dorazí nejdřív do Radotína, jestli teda se srazíme nejdřív tam.

Já jedu určo, vypadá to že i s rodinkou a pokud platí ten Radotín, jedu tam.lollol

No já se hlásím také i s rodinkou a bereme to přes ten Radotín. Doufejme že to toho nic nevleze na poslední chvíli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to jeste mesic, ale ja jedu, zatim to vypada, ze sam, ale nekoh snad ukecam. je z UL po D8, pak na Kralupy, Predni kopaninu. u sjezdu u Letiste pockam na Foromena, pak to asik tedy dtahnem do toho radotina, kde budou ostatni.

U toho letiště bych to viděl tak kolem půl devátý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...