Přejít na obsah

RoomsterClub MeetUp #1


ntr23

Doporučené příspěvky

Ja se jeste vratim k ucasti na srazu na Karlstejnu. Muzu tedy (nezavazne) pocitat, ze z RoomsterClubu prijedou:

ntr23, foromen, Blacky, mvh, mirda328, Vladinek, Pitt, Jirka67 (možna)

Kdybych na nekoho zapomel, nebo by chtel jeste nekdo za nami prijet, ozvete se :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to u mě vypadá nadějně, na 90% bych měl Karlštejn stihnout.

Jen bych měl poznámku nebo námět: I když já to mám na Karlštejn kousek, přece jenom nebylo by lepší zahájit sraz až v 11 hodin? Je to sobota a kdo to má dál bude muset vyjíždět docela brzo. Když nebudete chtít, nic se neděje byl to jen můj nápad, abychom nemuseli vstávat brzo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to u mě vypadá nadějně, na 90% bych měl Karlštejn stihnout.

Jen bych měl poznámku nebo námět: I když já to mám na Karlštejn kousek, přece jenom nebylo by lepší zahájit sraz až v 11 hodin? Je to sobota a kdo to má dál bude muset vyjíždět docela brzo. Když nebudete chtít, nic se neděje byl to jen můj nápad, abychom nemuseli vstávat brzo :)

no mam dva argumenty pro zachovani stavajici ho casu.

1. uz stim vetsina lidi pocita

2. potrebuji byt kolem pate zase zpet v UL

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to u mě vypadá nadějně, na 90% bych měl Karlštejn stihnout.

Jen bych měl poznámku nebo námět: I když já to mám na Karlštejn kousek, přece jenom nebylo by lepší zahájit sraz až v 11 hodin? Je to sobota a kdo to má dál bude muset vyjíždět docela brzo. Když nebudete chtít, nic se neděje byl to jen můj nápad, abychom nemuseli vstávat brzo :)

no mam dva argumenty pro zachovani stavajici ho casu.

1. uz stim vetsina lidi pocita

2. potrebuji byt kolem pate zase zpet v UL

:)

OK, chápu, byl to jen návrh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas,

ja se pokusim dojet (stribrna Octavia II, spz 3T7 3208) jeste pred 10 hodinou a nejak tam to parkoviste pokutit, abychom tam vlezli.

Myslim si, ze je defacto jedno, jestli sraz bude od 10 nebo 11 hodin. Neprijedeme vsichni stejne presne na cas, takze je lepsi uvest "jen" zacatek okolo 10 hodiny a kdyz nekdo prijede pozdeji, nevadi, my mu neujedeme.

Jinak behem dnesniho dne se pokusim na stranky RoomsterClubu (rubrika Srazy) doplnit podrobnejsi informace. Vzhledem k tomu, ze jsem tam nikdy nebyl, to asi bude trosku obtiznejsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pánové, Kdo jede na Radotín, potvrďte prosím, ať mám přehled, na koho mám čekat. Zatím počítám jak výše uvedeno.

S Blackym se srazíme na Ruzyni v 8,30 hod. a pak dojedem do Radotína, takže to vidím tak že kolem 9,00 hod jsme v Radotíně. Tam se čeká do 9,30 hod a odjezd směr Karlštejn, Parkoviště viz výše. :);)

Pro všechny případy můj. tel.: 605808122

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pánové, Kdo jede na Radotín, potvrďte prosím, ať mám přehled, na koho mám čekat. Zatím počítám jak výše uvedeno.

S Blackym se srazíme na Ruzyni v 8,30 hod. a pak dojedem do Radotína, takže to vidím tak že kolem 9,00 hod jsme v Radotíně. Tam se čeká do 9,30 hod a odjezd směr Karlštejn, Parkoviště viz výše. :);)

Pro všechny případy můj. tel.: 605808122

Potvrzuji odjezd z Radotína, přijedu na tu plochu za zahradnictvím kolem 09.00hod.

Teď jsem si přečetl email od Aleše Vaňka, ze kterého jsem zjistil, že sraz v Radotíně není za tím zahradnictvím, ale za benzínkou, takže samozřejmě dorazím tam.

Editováno: , autor: mirda328
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirdo, ten mail od Aleše upřesňuje sraz na Karlštejně, to se místa v Radotíně netýká, platí původní.

Tak jsem z toho nějakej popletenej, je to tedy to parkoviště nebo plocha za tím zahradnictvím v Radotíně? Za tou plochou ve směru do Radotína je autosalon Femat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirdo, ten mail od Aleše upřesňuje sraz na Karlštejně, to se místa v Radotíně netýká, platí původní.

Tak jsem z toho nějakej popletenej, je to tedy to parkoviště nebo plocha za tím zahradnictvím v Radotíně? Za tou plochou ve směru do Radotína je autosalon Femat.

myslim, ze se tam najdem, pochybuju, ze tam bude nejak vic roomsteru lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirdo, ten mail od Aleše upřesňuje sraz na Karlštejně, to se místa v Radotíně netýká, platí původní.

Tak jsem z toho nějakej popletenej, je to tedy to parkoviště nebo plocha za tím zahradnictvím v Radotíně? Za tou plochou ve směru do Radotína je autosalon Femat.

Když vjedeš do Radotína od Chuhle, tak po levé straně hned první plac, s Blackym tam budem kolem 9,00, a jak Blacky říká, auta poznáme. Já i Blacky máme ty nápisy Roomster na bocích, jedno auto červený, druhý modrý. Tak to by bylo abychom se nenašli. ;):)

V nejhorším si ulož moje tel. číslo a brnkni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirdo, ten mail od Aleše upřesňuje sraz na Karlštejně, to se místa v Radotíně netýká, platí původní.

Tak jsem z toho nějakej popletenej, je to tedy to parkoviště nebo plocha za tím zahradnictvím v Radotíně? Za tou plochou ve směru do Radotína je autosalon Femat.

Když vjedeš do Radotína od Chuhle, tak po levé straně hned první plac, s Blackym tam budem kolem 9,00, a jak Blacky říká, auta poznáme. Já i Blacky máme ty nápisy Roomster na bocích, jedno auto červený, druhý modrý. Tak to by bylo abychom se nenašli. ;):)

V nejhorším si ulož moje tel. číslo a brnkni.

V sobotu jsem na kole s manželkou projížděl Černošice, je tam objížĎka směrem od Radotína do Černošic

--------------------------------------------------------------------------------

PRAHA

RADOTÍN Kraj: Hlavní město Praha

Město: Praha

Městská část: Praha 5

Úsek: Karlická směr z centra

Událost: neprůjezdná komunikace, práce na silnici, objížďka vedena přes ul. Zderazská, obcí Třebotov, Solopysky až do Černošic

Doba platnosti: od 24.04.2007 12:00 do 30.09.2007 17:00

Tak bychom s tím měli počítat, hlavně časově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirdo, ten mail od Aleše upřesňuje sraz na Karlštejně, to se místa v Radotíně netýká, platí původní.

Tak jsem z toho nějakej popletenej, je to tedy to parkoviště nebo plocha za tím zahradnictvím v Radotíně? Za tou plochou ve směru do Radotína je autosalon Femat.

Když vjedeš do Radotína od Chuhle, tak po levé straně hned první plac, s Blackym tam budem kolem 9,00, a jak Blacky říká, auta poznáme. Já i Blacky máme ty nápisy Roomster na bocích, jedno auto červený, druhý modrý. Tak to by bylo abychom se nenašli. ;):)

V nejhorším si ulož moje tel. číslo a brnkni.

V sobotu jsem na kole s manželkou projížděl Černošice, je tam objížĎka směrem od Radotína do Černošic

--------------------------------------------------------------------------------

PRAHA

RADOTÍN Kraj: Hlavní město Praha

Město: Praha

Městská část: Praha 5

Úsek: Karlická směr z centra

Událost: neprůjezdná komunikace, práce na silnici, objížďka vedena přes ul. Zderazská, obcí Třebotov, Solopysky až do Černošic

Doba platnosti: od 24.04.2007 12:00 do 30.09.2007 17:00

Tak bychom s tím měli počítat, hlavně časově.

Snad to zvládnem, kdyžtak na Karlštejn dorazíme později. ;)

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas,

ja se pokusim dojet (stribrna Octavia II, spz 3T7 3208) jeste pred 10 hodinou a nejak tam to parkoviste pokutit, abychom tam vlezli.

Myslim si, ze je defacto jedno, jestli sraz bude od 10 nebo 11 hodin. Neprijedeme vsichni stejne presne na cas, takze je lepsi uvest "jen" zacatek okolo 10 hodiny a kdyz nekdo prijede pozdeji, nevadi, my mu neujedeme.

Jinak behem dnesniho dne se pokusim na stranky RoomsterClubu (rubrika Srazy) doplnit podrobnejsi informace. Vzhledem k tomu, ze jsem tam nikdy nebyl, to asi bude trosku obtiznejsi :)

Tak jsem koukal na mapku - je to jasný. Na Karlštejně jsem byl už mockrát, ale poslední 2 roky ne. V každým případě se připravte na to, že jestli bude hezky, může být to parkoviště dost plný. Je to hlavní parkoviště pro návštěvníky hradu, takže parkovné bude i trochu víc stát, ale už nevím kolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...