Přejít na obsah

LPG


pet

Doporučené příspěvky

A to je na 50 nebo 100 km? Nech si to seřídit, já jezdím tak 8.4 -8.9 . Nechceš se objednat???? Čau.

Budu se muset stavit v nějakém odborném servisu.Jaký mi doporučíte????

:smich::smich::smich::smich: já se asi pose*u se sešli dva konkurenti lol

ne ne ne my nejsme konkurenti.A i kdyby-od nás do Mor. Budějovic je to clekem kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím všechny plynaře, mám pro Vás zajímavou nabídku, motorové oleje pro motory poháněné plynem LPG.

LOTOS GAS 15W/40 minerální API:SL cena 1/5 L 70/295 Kč

LOTOS SEMISYNTETIC 10W/40 polosyntetický API:SJ/CF,ACEA: A3-02/B4-02 cena 1/4 L 90/350 Kč

LOTOS SYNTETIC 5W/40 syntetický API:SL/SJ/CF/CD,ACEA: A3-98/B3-98/B4-98 cena 1/4 L 105/400 Kč

Oleje jsou použitelné v případě dvojího pohonu motorového vozidla (plyn LPG - benzin), dají se požít i do vozidel které jezdí jen na benzin.

Pro zájemce kontak na mě na stránkách": autogas.estranky.cz , připravujeme nové stránky, kde bude i e-schop na prodej těchto olejů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, co se tíče lpg do auta, jsem na 1000% spokojen. V rodině jsme měli 4 auta na lpg. Jednalo se o skoda 120, favorit89, a ted 2 felicie r.v. 2000, s motorem 1,3 a1,6 a super já mám fel s 1,3 a spotřeba 7,5l bez problémů, jen stím že olej měním po 10 tis a používám plnou synt. Tatik má 1,6 a jede kolem 8 l a používá taky olej plná s.Jezdím s obouzma a akorát u 1,6 nepoznám jestli jezdím na benzín nebo na plyn. U 1,3 to je znát!!! no a ted jdu do octávky 1,6 kombik.Pokud máte nekoho kdo zhání feldu na plyn tak se ozvěte a pošlu foto. Jinak se trěším na octávku!!! no názor že plyn do zapalovaču, nafta do traktoru a benzín do auta už jsem slyšel. Mě teda lpg nevadí! nesmrdí! a nemám strach s ním jezdit. Skuste si vystrřelit do nádrže z benzínem a nádrže z plynem :-). Ozvuse až něco pořeším( asi něco dotahnu- německo a tak) a spočítám spotřebu a tak: zatím čus váš nováček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě o tom nemusíš říkat, jezdím na LPG od r 1994, se Š 120 jsem najel 180 000 km, ta chtěla jen pravidelně seřizovat ventily/olej,ventily,zaplování,předstich/ a nebyl problém, pak jsem měl Octu 1.6 74kW,v ní první vstřikování LPG co BRC dovezlo, já na ní najel 140000, pak ji prodal jednomu taxikáři, minulý tyden jsem mu na ní dělal revizi a je na ní přes 300 000 a pořád maká... já mám teď Octu 1.6 75 kW elegance, má najeto 100 000 a jede jak hrom.Spotřeba na lpg 8-9 litrů, ale jezdím 2/3 couračky, před dvěma lety dovolená do itálie/Kalábrie/, celkem 4111 km,celou cestu zaplá klima, 4 dospělí,plný kufr zásob na 14 dní,a po Itálii se nejezdí pomalu/porád 130-150/ a spotřeba za tu cestu 8.4. Nejvíc s plynem ovšem štvu kamoše,dojde, říká pojedem se podívat tam a tam, ríkám klidně jedu, já jedu lacino, já si tam pak v týdnu zajedu ještě jednou,podívám se i na to co jsem s tebou nestihl. On do plynu nikdy nepůjde, má bráchy automechanika/je mistr na učňáku/ a kecy že za 5000 máš zadřený motor vysvětluji tím, že jsem mu vzkázal, že pro mě dělá jedna linka v Boleslavi motory, abych je stačil měnit.....

Ještě k té 1.3 ce, hodně záleží na tom, co je za zařízení v autě, i na plyn dokáže jezdit líp jal na benzin, můj tchán ji má a lítá s ní a vejde se do 6.5 litru....dnes jsou zařízení o podstaný kousek dál, ale je to taky o ceně,hodně se vyplatí nějakou tisícovku na začátku připlatit, investice se rychle vrátí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě o tom nemusíš říkat, jezdím na LPG od r 1994, se Š 120 jsem najel 180 000 km, ta chtěla jen pravidelně seřizovat ventily/olej,ventily,zaplování,předstich/ a nebyl problém, pak jsem měl Octu 1.6 74kW,v ní první vstřikování LPG co BRC dovezlo, já na ní najel 140000, pak ji prodal jednomu taxikáři, minulý tyden jsem mu na ní dělal revizi a je na ní přes 300 000 a pořád maká... já mám teď Octu 1.6 75 kW elegance, má najeto 100 000 a jede jak hrom.Spotřeba na lpg 8-9 litrů, ale jezdím 2/3 couračky, před dvěma lety dovolená do itálie/Kalábrie/, celkem 4111 km,celou cestu zaplá klima, 4 dospělí,plný kufr zásob na 14 dní,a po Itálii se nejezdí pomalu/porád 130-150/ a spotřeba za tu cestu 8.4. Nejvíc s plynem ovšem štvu kamoše,dojde, říká pojedem se podívat tam a tam, ríkám klidně jedu, já jedu lacino, já si tam pak v týdnu zajedu ještě jednou,podívám se i na to co jsem s tebou nestihl. On do plynu nikdy nepůjde, má bráchy automechanika/je mistr na učňáku/ a kecy že za 5000 máš zadřený motor vysvětluji tím, že jsem mu vzkázal, že pro mě dělá jedna linka v Boleslavi motory, abych je stačil měnit.....

Ještě k té 1.3 ce, hodně záleží na tom, co je za zařízení v autě, i na plyn dokáže jezdit líp jal na benzin, můj tchán ji má a lítá s ní a vejde se do 6.5 litru....dnes jsou zařízení o podstaný kousek dál, ale je to taky o ceně,hodně se vyplatí nějakou tisícovku na začátku připlatit, investice se rychle vrátí.....

jojo plně stebou souhlasím,řeknu ti že mám budoucího švagra a ten je typ člověka " všechno znám, všechno umím" a říká taky já bych si plyn nedělal, jeden jeho kámoš říká to a ten zas to atd...no rok se sešel s rokem a asi tak před týdnem jsem byl u něho a co se nestalo! říká mi!!! benzín je drahý asi pujdu do plynu!! hm..ale nevím kam ho dá, má krátkou feldu a je to fanda tuningu!! hm..kufr plný hudby!! haha blbec!! hm...a ted si koupim oktávku a on zrudne závistí!! nikomu ten plyn nevnucuju ale keci typu zadre se ti motor po pár tis. kilometru at si to dotiční strčí do p....!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
Čaute kluci, mám OI 2000 1,6 74 kw a zvažuji o předělání na LPG má to cenu a kolik to asi vyjde. Děkuji za názor a radu.

Zadej na netu LPG a určitě najdeš ceny přestaveb i recenze. Ceny ber jako orientační, konkrétní cenu si dohodneš v montážní dílně podle požadavků na nádrž, zvolený systém, palivoměr LPG atd. Zaměř se na sekvenční vstřikování LPG.

Cenu to má hlavně pro toho kdo dost jezdí. Já jsem se svou oktou na LPG spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute kluci, mám OI 2000 1,6 74 kw a zvažuji o předělání na LPG má to cenu a kolik to asi vyjde. Děkuji za názor a radu.

To vladajs a luda: nepovažuji se za odborníka na LPG ale pokud chcete napište na SZ sdělím zkušenosti ;)

To kombik. Píšeš: "Čaute kluci, mám OI 2000 1,6 74 kw a zvažuji o předělání na LPG má to cenu a kolik to asi vyjde. Děkuji za názor a radu."

A přitom máš .... :p

Můj názor: s 11000 km za rok jdi do 4x4 TDI až prodáš svoje. :palec2:

Editováno: , autor: milix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to taky nevím co je dražšího na ůdržbě ale když se vrátím k tomu že by jsi zustal u 1,6 tak ti řeknu když jedeš s obztným přívěsem 3000 km a žere to 12-14 litru tak ti to poj... celou dovču.

Přeji šťastnou ruku při výběru.

Na dovču jedu raději do apartmánu a ta spotřeba s přívěsem bude určitě vysoká ale zase ušetříš na tom, že bydlíš v přívěsu, no né. :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri 11000 za rok , bych neuvazoval ani o LPG a uz vubec ne o TDI , vyhozene prachy , haugh :D to snad nemuze mit navratnost ani cena vyssi pojistky , nehlede k mnohem drazsi udrzbe TDI

Přečti si to pořádně, napsal, že za 30 000 Kč ujede 11 000 km, né že by to ujel za rok. :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeji šťastnou ruku při výběru.

Na dovču jedu raději do apartmánu a ta spotřeba s přívěsem bude určitě vysoká ale zase ušetříš na tom, že bydlíš v přívěsu, no né. :t

Když jsem si přepočítal náklady na karavan, jako jsou mnohem větší poplatky na dálnicích, umístění karavanu v kempu, vyšší spotřebu atd. tak jsem došel k závěru, že s vlastním karavanem bych byl na stejné ceně jako s ubytovánm v apartmánu v Chorvatsku. Kdybych si měl karavan ještě půjčit, tak to by bylo ještě nákladnější. Takže jediná výhoda tam bude asi v mobilitě. To jen tak pro zajímavost. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna před měsícem sem si dával dělat LPG do Octavie Combi 1.6Sri 74Kw.Moje zkušenost je taková,že auto má stejný výkon snad jako na benzín.Je tam systém LPG Lovtek s řj Magic2.Je to sekvenční vstřikováni 53L nádrž místo rezervy.

Samo se auto na plyn přepne,že to ani nepoznáš.Jediný problém je ten,že auto přepne na plyn až při zahřátí motoru na 40 stupňů.Cena přestavby mě vyšla na 27000kč.Jinak před tímto autem sem měl Felicii kombi 1.6 na plyn a ta měla o dost nižší vykon na plyn.Takže jedině sekv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna před měsícem sem si dával dělat LPG do Octavie Combi 1.6Sri 74Kw.Moje zkušenost je taková,že auto má stejný výkon snad jako na benzín.Je tam systém LPG Lovtek s řj Magic2.Je to sekvenční vstřikováni 53L nádrž místo rezervy.

Samo se auto na plyn přepne,že to ani nepoznáš.Jediný problém je ten,že auto přepne na plyn až při zahřátí motoru na 40 stupňů.Cena přestavby mě vyšla na 27000kč.Jinak před tímto autem sem měl Felicii kombi 1.6 na plyn a ta měla o dost nižší vykon na plyn.Takže jedině sekv.

Da se to upravit aby to spinalo i drive nez na 40C motoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...