Přejít na obsah

Favorit - dodelano k lepsimu


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Návštěvník

zamek pasu primo na sedacce- uz maji na kolejnici dopredu vyvrtanou diru, takze staci sehnat zamky - ja je kratil :) no a na kolejnici - jeden sroub navic osadit - kasle - upevneni uz dopredu osazena matka navic od vyroby. Je to stejne jak u felcky - take kolejnice u zamku 2 srouby k podlaze

post-13-1170440915.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Dodelal jsem taky orig. hodiny stropni a z felicie interierove osvetleni - to favo. origos bylo priserne nefunkcni:) Tady stacilo zatlacit na plast :)

V noci zelene podsvetleno - tahnuto z napajeni obrysovek - pres odpor - a dioda svetelna :)

post-13-1170441635.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jojo - furt bylo co vylepsovat. Tak jen par napadu pro ty co je to zaujalo.

jinak bylo spoustu uprav. Odhlucneni, ve dverich svetla na osviceni kam slapete - integrovano do madla, tlumice fel. tlampac + CB, podsvetleni podlahy - modre a podvozku cervene - mlhovka s cirym sklem a jine drobnosti - ladeny klakson a pod.

Znam auto uplne nazpamet takze pokud by chtel nekdo poradit - rad poradim.

I ty stale zavady - furt se to toci do kola O O O O :)

post-13-1170443007.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodelal jsem taky orig. hodiny stropni a z felicie interierove osvetleni - to favo. origos bylo priserne nefunkcni:) Tady stacilo zatlacit na plast :)

V noci zelene podsvetleno - tahnuto z napajeni obrysovek - pres odpor - a dioda svetelna :)

to světlo mě tam nějak nepasuje, ale jinak v poho, líbí se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ano - taky jsem ho mohl nastrikat, ale ja jsem byl spise ucelovej. Hodne veci me tam vadilo a chybelo proto to vylepsovani. Jinak mohu jeste rici ze dalsi upravy muzu nafotit pokud by nekdo chtel. Ahoj vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Pekny favo. Ja jsem taky vymenil - za Octu starsi a jsem spokojen.

S favem jsem se natrapil. Vrazil az moc korunek - asi by to preplatilo 3x auto a jinak bez nejake poradne dilny a heveru ci najezdu jsem byl vyrizen :)lol

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja s nim behem tri let najezdil cca 60 tis. km a nic zavaznyho jsem neresil.

Snad jen lozisko zadniho kola, spojka (stara uz mela skutecne odslouzino) a skutecne horkou chvilku mi pripravila snad jen pojistkova skrinka (deska), kterou jsem po nekolika pokusech o prepajeni a nekolika vypadcich koupil za 1300,- novou.

Od ty doby paradicka a jen jsem jezdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...