Přejít na obsah

Favorit - dodelano k lepsimu


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Návštěvník
Ja s nim behem tri let najezdil cca 60 tis. km a nic zavaznyho jsem neresil.

Snad jen lozisko zadniho kola, spojka (stara uz mela skutecne odslouzino) a skutecne horkou chvilku mi pripravila snad jen pojistkova skrinka (deska), kterou jsem po nekolika pokusech o prepajeni a nekolika vypadcich koupil za 1300,- novou.

Od ty doby paradicka a jen jsem jezdil.

To ja jsem menil celni sklo- silene to nekde teklo a bylo poprskane od CO.Pak rizeni hrebenac venku - vule - takze vymena - pak moc velky tlokot do podlahy - na ramenou gum. silembloky v hajzlu - ale furt se to opak. - uz na ramenech prd profil-osoupane,takze nova ramena, vsude silembloky vyslachtane-i na zadni naprave, sedacky vule v kolejnicich a vypadane kulicky, dverni omezovace - stale vrzou, asi tece voda do vnitr skrz tesneni okna, pak prevodovka - synchron, pak ve starteru shorela jenda civka na statoru, desna vule radicky, loziska predni hlucna vymenena za nova z fel, pistky kufr - padal na hlavu a mnoho dalsiho, tlumice v haji vcetne dorazu, furt panty dveri pri jizdy lupou, ve dverich casto prask. bile plast. kloubky na tahla - v zime kdyz to je zmrzle, motor shorel na zadnim kufru, derava podlaha hlavne u pred. pomocne naprave - pod nohama presne - je tam zrovna spoj karoserie, auto bylo uz na 3 krat vyvar prahy a uz jsou zase diry, nejak stale jsou mokre koberce - tece dvernim tesnenim a okynkama. Casta mechanicka vada ve spousteci oken - nekdy pomuze otocit pruzinu - je desne sjeta na jende strane a mnoho jineho vcetne vyfuku a tesneni pod hlavou a zaneseni karbce - upadnuti v nadrzi plovaku a jine. Ale vyucil jsem se na aute ze lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...