Přejít na obsah

Porouchané díly


Lewis

Doporučené příspěvky

chci se zeptat??? vcera se mi stalo ze si jedu po meste a najednou se mi rosvitilo svetylko v kufru asi od nejaky rany od silnice??? ja mam na tom svetylku bzucak tak to zjistim jelikoz se mi stavalo ze nekdo spatne zavzel kufr a ono furt svitilo tak sem si to pojistil tim ze kdyz sviti tak i bzuci stejne jako kdyz mate rosviceny v predu svetla pri otevrenych dveri..... no ale jde mi o to ze se mi ted behem cesty po meste rosvitilo 3x po sobe uplne samo??? tak co je s tim jinak kufr byl byrt pevne zavzenej tak nevim jestli spatnej kontakt nebo neco v elektoinstalaci?? ale ptam se proc tak najednou kdyz sem nic nedelal.... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak no... Musel bych se mrknout... Ale to je jednoduchý... Otevři dveře a třeba šroubovákem zajisti zámek... Světýlko zhasne... Teda aspon tak to mám já... Uvědomuju si že kamarád co má krátkou to má zapojený jinak... Kde máte spínač u krátký Vy???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spinac na svetylko je v zamku v patych dverich.... tak sem to rozsrouboval a zjistil sem ze ten kov co se zaklapne pri zavreni ohne takovej plech ve vtaru "V" a on se ohne, tak sem trochu zavrtel s tim zapadavacim kovem a on se trocho posunul a ten plech ve tvaru ve se posunul a tim tolik netlaci na ten signalizacni spinac....takze sem ho zmacknul a ted to uz zmackne cudl na doraz a je vse OK... tak ze se da rict ze sem vam tu dal malej navod kdyby se to nekomu stalo....

zaverem bych rekl ze jde o casovou unavu matrialu - narovnani ohnudeho plisku B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak přesně už nevim jestli to bylo zde... ale myslim že určitě...(nechce se mi to číst...)

(kdyby náhodou ne tak mi dejte vědět já to přemístím...)

ZjišŤoval jsem ceny toho hydronesmyslu na světla... A asi Vás nepotěším... stojí totiž 1015,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem se vrátil z garaže... Měnil jsem radio... (To je jiná kapitola...) Vzpoměl jsem si že cinche, který mi vedou k zesiku dozádu byli krátký a vyšli jen tak tak do kasliku... U starýho rádia jsem to neřešil, protože mělo vývod na cinche na kabelu, který byl asi 20cm... Zkrátka cinche nebyli na radiu, ale na kabelu a kabeli stačili a montáž i demontáž proběhli v pohodě...

Problém nastal s novym radiem... ten měl cinche přímo na sobě... Lezu pod přístrojovku a tahám tapec, abych se dostal ke kabelům a pokusil se je nějak vytahat, povytáhnout a třeba prodloužit... Mrchy!!! nejdou ani o centák... Ne nebudu se vztekat... prostě si je jen vytáhnu z podtapecu a tím se prodlouží a já namontuju rádio a kabílky si zase zastrkám... Skutečně jsem je zhruba o potřebných 20cm prodloužil... Trochu zlámu prsty při zapojování a dobrý... rádio fachá zesik taky jde se uklízet... No a jak jsem takhle pod tou přístrojovkou tak si říkám že konečně se podívám co tam tak drnčí... Věděl jsem že asi pojistková skřínka... jo drnčí jak svině... No jo možná drnčí ten "těžkej" neon co je na ni přimontovanej... vypodložil jsem ho... drnčí stejně... mrcha jedna... použiju kapesníky... teda jako papírový... vykládám s nima půlku pojistkový skřínky... jak tam tak ležim tak to ve mě soptí... málem jsem zase hodil šavli jak jsem tam ležel hlavou dolů a tak jsem radši vše sklidil a šel nahoru jinak bych to taky mohl rozkopat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bud vklidu levisi.... hele mam problem pri zmacknuti packy na ostrik predniho skla mi nejdou automaticky sterace??? otazka je proc??? jinak normalne fungujou i cikly a tak... tak proc jen pri zmacknuti packy k sobe????

těžko říct... S tím jsem se nesetkal... možná bude něco špatnýho v tý páčce... Neměnil jsi volant nebo něco... nesundaval jsi nějak ty plasty okolo sloupku žízení, že by se tam nějak povytáhl kabílek???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...